Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje sam pogriješila?

elica, problem je u tome šta svi mi imamo pravo biranja hoćemo li ili nećemo nekome odgovoriti na poruku. Ako nećemo, to je naš odabir i imamo pravo na to. Negativne se ne ostavljaju za to ,:( A druga je priča što bismo ti, ja ili sv. petar napravili. Osobno bih isto odgovorila, pa je na kupcu dalje. Koliko njih ima pravilo da na upite o zamjenama uopće ne odgovaraju. Naše je pravo da nam se to ne sviđa, njihovo je da tako posluju.
2017 02 18
Definitivno neopravdana povratna informacija, a o njenom mentalnom sklopu necu niti govorit. Javi se adminu da ti obrise. Ali... i malo kulture ophodenja s tvoje strane ne bi skodilo. Tim vise sta si nova. Meni isto na profilu(i u pojedinacnim oglasima, cak) pise da nisam za zamjenu pa opet najnormalnije odgovorim na upit,zahvalim se na ponudi ali da nisam zainteresirana. Neke cure su cak tako i kupile na kraju. To sta one nemaju obraza, kulture, pismenosti, cega li vec ne mora znacit da i ti ne moras imat. Ja razumin da je frustrirajuce kad dode poruka tipa "zamjena" ako cure naglase da nisu za zamjene, al ne virujem da su bas toliko zatrpane takvim porukama da je to ono bas neizdrzivo. Ne virujem da je tolika navala. A jos vise me nervira sta ja dobijem takve poruke upravo od cura koje na sva zvona vicu kako nisu za zamjene i na te poruke ne odgovaraju. A kad se njih pita....e onda je problem. To mi je trn u oku kod mnogih korisnica i bas sam morala rec.
2017 02 18
> SaraKedavra: > elica, problem je u tome šta svi mi imamo pravo biranja hoćemo li ili nećemo nekome odgovoriti na poruku. Ako nećemo, to je naš odabir i imamo pravo na to. Negativne se ne ostavljaju za to ,:( > A druga je priča što bismo ti, ja ili sv. petar napravili. Osobno bih isto odgovorila, pa je na kupcu dalje. Koliko njih ima pravilo da na upite o zamjenama uopće ne odgovaraju. Naše je pravo da nam se to ne sviđa, njihovo je da tako posluju. Nisam Sara rekla da je negativna opravdana,...dapace, odmah sam napisala da nema pravo zbog tog ostaviti negativnu...curi sam samo dala savjet iz vlastitog iskustva da je bolje odgovoriti na poruku :)
2017 02 18
> ElicaEl: > Cura joj je napisala normalnu i pristojnu poruku, pitala je i da li je to zadnja cijena... Nije mi jasno zasto je problem odgovoriti na poruku ako je pristojno napisana... Na ovo se referiram, jel :) Nije problem per se, nego netko neće. Neće i gotovo, to je pravo izbora koji ovdje imamo. Opet velim, drugo je naše osobno mišljenje što bismo mi na njenom mjestu.
2017 02 18
> ElicaEl: > Cura joj je napisala normalnu i pristojnu poruku, pitala je i da li je to zadnja cijena... Nije mi jasno zasto je problem odgovoriti na poruku ako je pristojno napisana... > Iz vlastitog iskustva kazem da nakon sto sam odgovorila nekoliko puta na poruke na zamjene, da sam ostvarila i prodaju... > Da se razumijemo nema opravdanja za njenu negativnu... > Samo kazem svoje misljenje i iskustvo vezano za ne odgovaranje na upite o zamjenama... Ja joj iz principa ne bih odgovorila jer joj profil vrišti NISAM ZA ZAMJENE, SAMO PRODAJA! Bezobrazno je od nje što traži zamjenu, a sama je navela da nije za zamjene! Sa takvim osobama koje zapravo ne znaju što žele ja osobno ne želim imati posla, bez obzira pitale li kulturno ili nekulturno.
2017 02 18
A filadendron voli i zara mango tagove. *ebeš pravila, jednom se živi!
2017 02 18
> SaraKedavra: > A filadendron voli i zara mango tagove. *ebeš pravila, jednom se živi! Fikus, filadendron, sanseverija. :')
2017 02 18
Proljeće nam stiže svakako :')
2017 02 18
> ElicaEl: > Cura joj je napisala normalnu i pristojnu poruku, pitala je i da li je to zadnja cijena... Nije mi jasno zasto je problem odgovoriti na poruku ako je pristojno napisana... > Iz vlastitog iskustva kazem da nakon sto sam odgovorila nekoliko puta na poruke na zamjene, da sam ostvarila i prodaju... > Da se razumijemo nema opravdanja za njenu negativnu... > Samo kazem svoje misljenje i iskustvo vezano za ne odgovaranje na upite o zamjenama... Meni se isto ne jednom dogodilo. Piše mi skoro u svakom opisu i statusu da nisam za razmjenu, ali pristojno odgovorim, nakon toga se cura/cure javi i ipak kupi. Jedna korisnica, možda ovo čita, odlučila se kupiti upravo iz razloga jer sam joj odgovorila, nisam je ignorirala. Najbolje u svemu, ona mi je postala super kupac. Ponuda je veća od potražnje, razlog da se potencijalnom kupcu na pitanje odgovori. Danas upit za razmjenu, sutra i u buduće, ista osoba kupac kakvog treba svijećom tražiti. :")
2017 02 18
da li ćeš odgovoriti nekome na poruku, to je stvar tvoje procjene i kulture. zbog toga ti nitko ne smije ostaviti negativnu ocjenu.
2017 02 19
Osobno nisam za zamjene, no ukoliko dobijem takvo pitanje, pogledam ponudu i svakako ljubazno odgovorim. Nije teško napisati odgovor, nije teško ni pogledati budući mi neke stvari i trebaju. Dobiti negativnu zbog ne odgovaranja nije dopušteno, niti bi bilo normalno. U svakom slučaju pozdravljam nivo pristojne komunikacije i odgovora .
2017 02 19
> ElicaEl: > Cura joj je napisala normalnu i pristojnu poruku, pitala je i da li je to zadnja cijena... Nije mi jasno zasto je problem odgovoriti na poruku ako je pristojno napisana... > Iz vlastitog iskustva kazem da nakon sto sam odgovorila nekoliko puta na poruke na zamjene, da sam ostvarila i prodaju... > Da se razumijemo nema opravdanja za njenu negativnu... > Samo kazem svoje misljenje i iskustvo vezano za ne odgovaranje na upite o zamjenama... Slažem se!
2017 02 20
Cure hvala na pomoci..javila sam se adminu pa se nadam da ce izbrisati negativnu. Sto se tice neodgovaranja, slazem se da nije bilo pristojno od mene ne odgovoriti..no odbilo me u startu njezino nepozdravljanje i odredivanje sto bih ja trebala uzeti u zamjenu..k tome se jos radi o t-shirtu na lubenice i limune koji nikako nisu moj stil
2017 02 20
uopce ne sumnjam da si ignorirala upravo takav upit. ; po vidjenome u komentarima, zapravo bi bilo najbolje da si joj odrzala besplatan tecaj elementarnog kucnog odgoja, pa joj jos platila da uzme nesto iz tvog ormara. jer to su ozbiljni ljudi i kupci. s takvima samo med mlieko i kajmak mos ocekivat. ziher sam zapravo da bi ta dva soma odma ostavila u tvom ormaru pa kroz dvije godine sibnula negativku odusevljenja, nako, pravu retro negativku. dok vozi auto, dakako. op/a - referiram se na opce stanje i teme na krpama zadnjih dana :') no sikiriki oko te i takvih ;
2017 02 20
Ne moraš nikome odgovarati, ako ti se ne da. nepristojno bi bilo da si joj napisala:'Kozo blesava, šta me za***avaš, mrš u ********, da mi više nisi virnula u profil; koliko glupa moraš biti za tlačiti me takvom ponudom?!' i tome sl. Ne odgovoriti na nepristojnu poruku (npr. bez pozdrava i sl.) nije nepristojno. Čovjek mora odrediti granicu ispod koje neće ići u komunikaciji .
2017 02 20