Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Scrapbook poklon za rođendan

Pozdrav svima, imam jedno pitanje..Uskoro se blizi sekin rođendan i dvoumim se između dva poklona. E sad, kako je 18 rođendan, jedan od mogućih poklona je podvodni fotoaparat, a drugi izrada scrapbooka + malo novca za proslavu..scrapbook mi svakoko ispadne puno jeftinija varijanta, ali nemam bas iskustva sa nabavom materijala i samom izradom te knjigice, a ne htjela bih da ispadne katastrofa, nego da joj to bude zauvijek vrijedna uspomena. Kako znam da ovdje ima puno kreativnih cura, zanima me ako se netko bavio takvom izradom i dali negdje u Hr postoje trgovine sa ukrasnm papirima, trakicama, mašicama, ..?
2017 02 20
Hvala puno, evo bas bacila pogled na Chemaco i imaju bas lijepe papire :) iz Zagreba sam pa cu obici sve predlozene trgovine :")
2017 02 20
Hvala Puzzla..da, neke papire i stickere cu naruciti, a nesto cu ipak isprintati pa ljepiti..za fotic sam mislila izdvojiti oko 1500 kn, tako da mi ovako svakako jeftinije od toga izade..znate mozda gdje ima za kupiti gotova baza?
2017 02 20
Super, budem pogledala :) Vaš baš super izgleda :")
2017 02 20