Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Problem kod mene, kod vas?

Evo necu biti dosadna, znam da krpice stalno stekaju, ali kod mene se desava da u boxu imam poruku, a na mail mi poruka ne dolazi.... tako da obratite pažnju i skicnite si svako malo u poruke... meni je to koma, ali mislim da i drugi imaju takvih problema jer sam poslala par upita, odgovori ne dolaze a prodavaci su na krpicama ulogirani.... 😊
2017 02 21
Ja imam problem s kupovinom,kad kliknem želim to,ništa se ne događa,a isto tako kad kliknem na kontakte.Što da radim?Tako je već oko mjesec dana. Hvala
2017 02 23
> Natalija77: > Evo necu biti dosadna, znam da krpice stalno stekaju, ali kod mene se desava da u boxu imam poruku, a na mail mi poruka ne dolazi.... tako da obratite pažnju i skicnite si svako malo u poruke... meni je to koma, ali mislim da i drugi imaju takvih problema jer sam poslala par upita, odgovori ne dolaze a prodavaci su na krpicama ulogirani.... 😊 I kod mene je tako 😔
2017 02 23
Meni kada udem u razgovore vidim sve poruke ali nece da mi otvori vec sam bezbroj puta pokusavala ali nista..skoro mjesec dana tako..to mi se dogada kada sam na mobitelu dok na komp sve super...
2017 02 24
Ne znam, nisam prije imala nikakvih problema sa krpicama dok nisu napravili nove... sad stalno neki problemi, ili ne mogu predati oglas, ili mogu staviti malo slika.... inace na krpice idem samo sa mobitela stalno sam u pokretu tako da komp ne koristim.... 😕
2017 02 25
Također problemi i to na kompjuteru. Samo se otvara prva slika, ostale ne možeš vidjet, artikal ne možeš stavit u omiljene, a ako klikneš na "želim to" ne događa se ništa. Sa mob ne idem jer tamo šteka odavno. Molim pomoć admin, je li oni ovo čitaju????
2017 02 25
> marinaperkovic1: > Ja imam problem s kupovinom,kad kliknem želim to,ništa se ne događa,a isto tako kad kliknem na kontakte.Što da radim?Tako je već oko mjesec dana. Hvala Ja sam imala takav problem ako bi se logirala na krpice preko Mozille i nije mi radio gumbić "želim to", a nije mi htjelo prikazivati uopće dr. slike, osim prve koja je otvorena. Poslije sam promijenila preglednik (Chrome) i sve mi radi normalno.
2017 03 02
MOLIM POMOC ADMINA!!!!! Poslala sam im mail i sve obrazlozila, javila sam se i tu preko foruma, ali mi nitko ne odgovara. STO UCINITI KAD KUPAC NAMJERNO OSTETI TORBU KOJA JE TAKO REC NOVA SAMO DA BI DOBIO POVRAT NOVACA, JER JOJ SE TORBA OCITO NA PRVU NIJE SVIDJELA?!?!
2017 03 03
Pozdrav, molim za pomoć..ne mogu nikako dodati novi artiakl. Uploadaj artikal i ništa i tako već cijeli dan:( Hvala.
2017 03 04
I ja ne mogu nikako stupiti u kontakt s prodavačem, nekad mogu a često iz nekog razloga što god pokušam poruka ne prolazi, što učiniti
2017 03 05
Pokušavam stupiti u kontakt s prodavačem MALAMODA, i ne ide nikako
2017 03 05
Odgovara li itko na naša postavljena pitanja ili uzalud očekujemo odgovore
2017 03 05
Odgovara li itko na naše probleme na krpicama, ili uzalud pišemo
2017 03 05
Imam problem sa označavanjem artikla prodanim, ne mogu brisati prodane artikle niti mijenjati opise- tako je već dva dana Što napraviti ????
2017 03 06
Isto mi je tako da mi ne otvara nijednu osim prve slike, ne mogu ništa staviti u omiljene, niti kliknuti na želim to, kao ni kontaktirati prodavača, a čak ni mojekrpice! Što se događa sa stranicom?! A na Chromu sam...neću sada valjda samo zbog krpica prelaziti na Operu?! Ima li uopće admina?
2017 03 11
1 2