Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dotična se ne javlja - tema stara ko Biblija

Reći ćete da ne pazim, ali ova ima preko 60 pozitivnih... javila adminu i ništa...ako dam negativnu, opalit će ju i meni i ništa neću više prodati
2017 02 21
Javite i za ovu negativnu ,ako nema suradnje moze samo neutralna
2017 02 21
Hvala na uplati i podatcima. Javim nakon sto posaljem 😃 prije 13 dana, 09:17 Meriemica Moze, hvala puno!!! prije 13 dana, 09:20 Meriemica Pozdrav! Jeste poslali mozda? 😃 prije 11 dana, 14:00 Meriemica Pozdrav! Mozete mi samo poslati sifru paketa kad posaljete da znam otprilike ocekivati? Hvala! prije 8 dana, 20:10 Meriemica Vidim da se logirate cijelo vrijeme, a ne odgovarate, pa da pitam gdje je zapelo. Ako ne mozete poslati majicu, dogovorit cemo se da vratite novac. Nije mi jasno o cemu se radi, proslo je skoro tjedan dana. Barem da odgovorite gdje je zapelo?! prije 7 dana, 20:13
2017 02 21
jesam, od admina ni A
2017 02 21
šaljem nastavak razgovora, nek joj bude tih par kuna, barem ću drugima pomoći
2017 02 21
Meriemica Jeste poslali Vi onda? prije 2 dana, 12:05 Meriemica Ako ne posaljete do sutra,javit cu Vam broj racuna da vratite novce. Proslo je vec previse vremena. prije 2 dana, 12:07 Meriemica Evo odmah broj racuna, XXXXXX. Sutra posaljite ili uplatite koliko sam i ja Vama plus 2 kn za transakciju, svejedno, ali mi se ne da dalje navlaciti. Napravite jedno od toga ili se dalje cujemo preko admina. prije 2 dana, 12:23 Meriemica I Vi se i dalje logirate, a nista ne odgovarate. Sramita je sto ste pokrali curicu od 13 godina, to si je moja necakinja skupila i dala da uplatim. Jer bas joj se svidjela Vasa majica. prije 14 minuta Meriemica Samo ignorirajte dalje, Vama na dusu prije 11 minuta Tvoj odgovor
2017 02 21
Iz straha im ne dajemo negativne, admin ne reagira, sramota od stranice!!!
2017 02 21
Kad stisnete negativnu pojavit ce se
2017 02 21
A ne stajem u obranu administratora ,ali naša je stvarno super .meni je u danu stisnuto 6 negativnih i nitko nije reagirao na njih jer su svi vidjeli od koga su i normalno sam dobijala upite tih dan dva sto su negativne bile na profilu .treba uzeti u obzir da je adminka sama a nas pitaj boga koliko ,zato ovakve negativne vas netrebaju sekirati ;)
2017 02 21
Sanja, tko ti je ostavljao te negativne? ,:(
2017 02 21
Ako vam stavi negativnu, u komentar stavite ovu temu dok vam admin ne makne. Koliko god da je koštalo, nemojte zanemariti i svakako ostavite negativnu da ostale cure vide. Ovdje ste stavili sve dokaze pa ne znam koju bi korist uopće imala da vam stavi negativnu.
2017 02 21
> doraos: > Sanja, tko ti je ostavljao te negativne? ,:( Imas pravo samo jednom pogađat :') :')
2017 02 21
imate pravo, ali takva mi je jedna već ju stisnula, i onda iskrsne i otvori novi profil kao gljiva poslije kiše, javljam svima s kojima sam surađivala, a to je oko 360 ljudi, besramnica, ne bih riječ rekla da se ne logira stalno, znači nije spriječena/polomljena/u bolnici/komi... za admina - vjerujem da ima puno posla i da će uvažiti, dotad, moram i ja nešto napraviti
2017 02 21
vjerujem da jojje ovo i gore od negativne
2017 02 21
ali čudno je kao prvo - tolike pozitivne povratne, pa se ne krivim toliko, drugo - za tih par kuna se sramotit???
2017 02 21
1 2