Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

iHerb - naručivao tko?

Kao što naslov kaže, zanima me dali je netko naručivao s navedene stranice, kako funkcionira plaćanje-dostava ;)
2017 02 23
Ja sam,sve super,stvari odlične i puno jeftinije nego kod nas,besplatna je dostava nakon 100 dolara ali npr.ja sam nedavno naručila nešto za 190,00 kn i platila još 40,00 kn dostavu,još ako bude sreče neču morati platit carinu i pdv,ali i to neče doči puno pa opet mislim da se isplati.Plačanje naravno preko paypala :)
2017 02 23
> jadrok: > Ja sam,sve super,stvari odlične i puno jeftinije nego kod nas,besplatna je dostava nakon 100 dolara ali npr.ja sam nedavno naručila nešto za 190,00 kn i platila još 40,00 kn dostavu,još ako bude sreče neču morati platit carinu i pdv,ali i to neče doči puno pa opet mislim da se isplati.Plačanje naravno preko paypala :) hvala :)
2017 02 23
Ja ću samo potvrditi da je sigurna stranica. Nisam naručivala već neko vrijeme, ali mislim da je poštarina išla po težini paketa, izbaci ti koliko prije plaćanja. :)
2017 02 23
Ja sam naručivala i prezadovoljna sam tom stranicom! Dobila sam i poklončić neki njihov marker i rupčić, baš je bilo slatko. Cijene su im jako pristupačne i često imaju popuste, te nakon prve kupnje sam dobila popust od 15ak kn za iduću kupnju!
2017 02 23
I moje preporuke, ali pazite da ne prekoračite jer carinu uredno naplate :(
2017 02 23
Sigurna je stranica - bez brige. Ja plaćam kreditnom karticom. Shipping plaćam oko 10 USD. Samo treba paziti da iznos naručenih stvari (bez shippinga) ne premašuje mislim 28 USD (plus minus) u kunskoj protuvrijednosti. Ja sam se zadnji put malo zanijela i nisam obraćala pažnju, naručila stvari od 39 USD, Carina mi je naplatila onda PDV na to. Što se naše dostave tiče, ide preko hrvatske pošte. Ako ti je poštar ok, donijet će ti paket na kućnu adresu. Ako je neka lijenčina, ubacit će obavijest u sandučić i onda ideš na poštu po paket. Suma sumarum, iherb je odlična stranica na kojoj se da puno uštedjeti. Samo pazi na iznos. :)
2017 02 23
hvala vam cure :)
2017 02 23
Ja sam se zadnji put zafrknula pa sam naručila iznad tog limita , jer sam imala jako puno rewardsa , pa su mi sposlali čestiktku sa carine . Od onda pazim da mi ne pređe taj iznos koji se carini . iHerb je ok stranica , stvarno se može naći povoljne kozmetike , suplemenata itd ...
2017 03 26