Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Urasle dlake, help!

Poz cure! ;* Imam problema s uraslim dlakama na nogama i to još od prošle godine iako sve do tada je bilo u redu no ne znam zašto me i to snašlo stvarno mi je dosta jednu po jednu pokušavati izvaditi pincetom >.< ali primjetila sam da mi je koža na nogama postala nekako suha pa možda zbog toga ne znam. Zanima me da li se i neka od vas bori s tim problemom i što koristite od kreme i kakvu depilaciju više primjenjujete zbog toga??.. Hvala unaprijed ;)
2017 02 25
Pilinzi i vrijeme, bilo kakvo prčkanje ostavlja fleke kojih se nećeš riješiti mjesecima. Meni urastaju od biločega što nije britvica, al to sam ja.
2017 02 25
I nije mi jasno kako ti urastaju da ih vadiš pincetom? Meni urastaju duboko, mogu ih jedino vaditi sterilnom iglom.
2017 02 25
ne nisu mi duboko nego tocno odmah ispod kože, a i ako ih istiskam izađu ali izađe i prist odma i crvenilo nastane
2017 02 25
Da, nemoj gnječiti kožu, a i što god koristiš neka bude sterilno - ne želiš infekciju jer, osim što je generalno opasno, te fleke i ožiljci ostaju jako dugo. Meni su trajali i po godinu dana, ali mislim da je individualno. Ako ti je koža suha svakako ti treba neka hidratantna njega, nažalost nemam preporuku jer ne koristim ništa specijalno (tj. ono što mi padne pod ruku od drogerijskih lonsiona).
2017 02 25
Ja sam imala problema sa tim po nogama, užas! Hajde probaj ovo, mene je spasilo a bila sam skeptična jer mi nisu pomagali nikakvi preparati a pincetom je strašno. Na tanjurić stavi soli i maslinovog ulja, da ti smjesa bude malo gušća i novom spužvicom za suđe (onom zelenom, grubom stranom) kružno utrljavaj smjesu na ta mjesta, ne moraš jako stiskati. Dlake same izlaze, meni nisu ponovo urastale :D
2017 02 25
Čime se depiliraš?To se događa i meni.Ja se depiliram električnim aparatom pa svako 4 -5 put obrijem žiletom.Probaj tako.Nije ti to zbg suhe kože,jednostavno dlačice su omekšale i onda se saviju prema dole i urastu,zato ih žiletom opet malo ojačaj :P
2017 02 25
I ja muku mucim s uraslim dlakama i to samo na preponama.😣😣😣 Na nogama sve 5,al prepone isuse boze.Imam oziljaka mali miljon jer nastanu kvrge koliko duboko bude dlaka i dugacka naravno.I jednu smedju kvrgu imam vec godinu dana.Luda sam vise na to,ruzno mi je i vidi se kad sam u gacicama.I ne znam kako se toga rijesit.Cupam prepone s pincetom pa su se dlacice prorijedile i oke mi je.Eto osim urastanja i oziljaka....
2017 02 25
> KatarinaSarah: > I ja muku mucim s uraslim dlakama i to samo na preponama.😣😣😣 Na nogama sve 5,al prepone isuse boze.Imam oziljaka mali miljon jer nastanu kvrge koliko duboko bude dlaka i dugacka naravno.I jednu smedju kvrgu imam vec godinu dana.Luda sam vise na to,ruzno mi je i vidi se kad sam u gacicama.I ne znam kako se toga rijesit.Cupam prepone s pincetom pa su se dlacice prorijedile i oke mi je.Eto osim urastanja i oziljaka.... Isto :,'( + i noge ali me one i ne brinu bas kad stalno imam nekih masnica, ogrebotina ovog onog niti ne znam od kud pa sam odustala od toga ,:) Ja sam se do sada uvjek samo depilirala i onda mi dojadilo i reko da probam s britvicom i tako malo s britvicom, malo s epilatorom pa se bolje iscupaju. Rezultati su mi bolji i po pitanju urastanja i rasta dlaka kada obrijem noge i sljedeci put depiliram nego kada samo depiliram. Eto ko ce ga znat vise. I da, meni su isto dosta suhe noge. Jedno vrijeme mi je pomoglo od Nivee mlijeko za tijelo sa bademovim uljem (za suhu do jako suhu kozu) ali onda nije vise ni to. Namazem navecer, ujutro sahara. Pa sam i od toga odustala
2017 02 25
Balea (DM)velika plava boca-mlijeko za tijelo samo 12 kuna,zakon za suhu kožu.Probajte.
2017 02 25
Joj to je užas.. preko ljeta se odlučim na aparat, i onda cijeli mjesec imam urasle, u tolikoj količini da mi noge doslovno izgledaju kao da sam vukla crte dužine pola cm tankim markerom po njima. Ne pomaže mi nikakav piling, ništa ;( Nego tako, vadim.. jednu po jednu
2017 02 25
Onda jednostavno nastavi za britvicom ako i inače preko zime noge briješ
2017 02 25
> imampmsnonstop: > Onda jednostavno nastavi za britvicom ako i inače preko zime noge briješ nažalost britvica mi preko ljeta ne paše, imam poprilično 'konjske' dlake koje već sutradan nakon brijanja, ako ne i isti dan, krenu izbijati.. pa bih morala brijati svaki dan (eventualno svaki drugi), ako planiram nositi ljetnu odjeću, a to na suncu/znoju meni ne odgovara.
2017 02 25
isto vadim iglom ,sad se spremam kupiti pincetu koja je u spic isto kao igla,rekla mi je Kozmeticarka da vise ne vadim dlake kao da je prišt jer ce mi sve ožiljci Ostat bas kako kaze hanami ,i da mažem taj dio nogu (ja samo doljni dio depiliram ,i bikini )kaze trebalo bi svaki dan ako je koza suha ,a moja je ko barut .ta pinceta je bas za te urasle dlake odmah dlaka izađe netreba kopat ko sa iglom :'(
2017 02 25
> Sanja8888: > isto vadim iglom ,sad se spremam kupiti pincetu koja je u spic isto kao igla,rekla mi je Kozmeticarka da vise ne vadim dlake kao da je prišt jer ce mi sve ožiljci Ostat bas kako kaze hanami ,i da mažem taj dio nogu (ja samo doljni dio depiliram ,i bikini )kaze trebalo bi svaki dan ako je koza suha ,a moja je ko barut .ta pinceta je bas za te urasle dlake odmah dlaka izađe netreba kopat ko sa iglom :'( Sanja, imaš možda sliku te igle? :) Ja definitivno vidim poveznicu između suhe kože i urastanja dlaka, tj. više urastaju kada je koža jadna i nikakva. Al to je jedan od hrpu faktora.
2017 02 25
1 2