Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Izlasci u vezi

Ne bih se složila za ljubomoru, to je destuktivna emocija. Kontruktivna emocija je željeti biti bolji partner. I ovo vaše prepucavanje je postalo stvarno otužno.
2017 02 26
> Sanja8888: > Mislim da je otvaracica teme mislila bas na izlaske .kava nakon treninga kako kaze mirnaz meni nije izlazak ,a ni njegova tekma ili kava na kojoj je sad ,a ja doma kuham ;) > Eto ja odo na karneval a on mozda ode do Zaprešića na tekmu ;) to mozda je izlazak jer nevjerujem da cu doći doma prije zore :') .stvar je kako tko gleda ali nebi voljela da smo sinoć isli van odvojeno ,nemam nista protiv da je to tu i tamo ali ako jedan dan provedemo odvojeno drugi obavezno zajedno ,jer tako želimo a ne zato jer moramo <3 samo banalan primjer, da se ilustrira poanta.
2017 02 26
> hanami: > Ne bih se složila za ljubomoru, to je destuktivna emocija. Kontruktivna emocija je željeti biti bolji partner. > I ovo vaše prepucavanje je postalo stvarno otužno. ja sam govorila o normalnoj zdravoj ljubomori u jednoj vezi, a ti spominješ patološku bolesnu ljubomoru, ne brkajmo pojmove i ne napadaj bez razloga, jer ja znam o čemu govorim... 8-)
2017 02 26
ja ne mogu spavati kad muž ode vani s dečkima, ono, čekam, ponoć, jedan, a njega nema, gledam na sat pa na mob pa na prozor...i tako već 20 godina, pa vi zaključite mislim, htjela bih ja zaspat i ne brinut nikakve brige, al neće san na oči :")
2017 02 26
Ja sam dugo u vezi na početku veze sam ga puštala samog da ide,meni se nije dalo,a on je stalno htio da idem,evo tek zadnju godinu dana idemo većinom skupa i super nam je A to u početku sam ga puštala jer mi je bilo simpatično kak mi pijan pjeva kada me nazove svaka ga pjesma skoro pogodi pa me zvao i pjevo piso poruke...itd
2017 02 26
> Vanja7788: > Ja sam dugo u vezi na početku veze sam ga puštala samog da ide,meni se nije dalo,a on je stalno htio da idem,evo tek zadnju godinu dana idemo većinom skupa i super nam je > A to u početku sam ga puštala jer mi je bilo simpatično kak mi pijan pjeva kada me nazove svaka ga pjesma skoro pogodi pa me zvao i pjevo piso poruke...itd ajme kako slatko, tjeraj ga onda van
2017 02 26
> SonjaSpoljaric: > > hanami: > > Ne bih se složila za ljubomoru, to je destuktivna emocija. Kontruktivna emocija je željeti biti bolji partner. > > I ovo vaše prepucavanje je postalo stvarno otužno. > ja sam govorila o normalnoj zdravoj ljubomori u jednoj vezi, a ti spominješ patološku bolesnu ljubomoru, > ne brkajmo pojmove i ne napadaj bez razloga, jer ja znam o čemu govorim... 8-) Molim te razloži mi stručno "normalnu zdravu ljubomoru" da i ja naučim. Ja sam pisala o ljubomori kao emociji, ne kao dio nečije dijagnoze. Koji dio mog upisa je napad?
2017 02 26
Odvojeni izlasci ako je u pitanju različit interes (utakmice, teretana-joga,šoping i sl.) su mi ok,ali izlasci s dečkima ili curama (osim u nekim specijalnim prilikama),u kafiće,klubove itd.....nisam baš sigurna da je "pametno" jer ..."prilika čini lopova".
2017 04 13
Ne smeta,naravno ali sve bez pretjerivanja,uvijek treba izaci malo van medu ljude pa mladi smo. No ipak bez pretjerivanja mislim na alkohol s obje strane :") sve treba imati svoju mjeru :") a treba se i malo zabaviti :')
2017 05 03
1 2