Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

moze pomoc? hvala

Pozdrav, ovo nema veze sa stranicom ali mislim da ovdje mogu dobit odgovore. Zanima me dali je netko od vas narucivao s Wish stranice? dali sve dode kako narucite? dali je sve kako tamo pise? i dali je postarina uracunata u cijenu il se posebno naplacuje? i dali bas mora preko racuna se placati ili moze i pri preuzimanju? Inace san dugo na krpicama al ne mogu se nesto prihjavit na stari profil pa sam morala napravit ovaj :| :| hvala unaprijed :) :") :")
2017 02 26
ja sam narucivala par puta i ne savjetujem bas narucivanje skupih stvari, jer ono..nije to sve sto posto sigurno. uzimala sam sitnice i dosle su onakve kakve su i opisane tamo, ali dok to dode..zaboravite da ste uopce to narucili hahaha kada kao idete naruciti nesto vam stranica tocno izracuna koliko ce to kostati, sto najcesce bude malo vise od onog sto pise tamo ( znaci postoji odredena postarina ) iii mislim da se ne moze platiti pri preuzimanju :D
2017 02 26
Jedna moja frendica narucila cizme i nisu ni slicne onima sa slike.
2017 02 26
Tamo su sve stvari koje imaju na ebayu po dosta povoljnijim cijenama tako da radije tražite na ebayu, ako ne naručujete sami, dosta cura naručuje uz provizijicu što vas opet jeftinije ispadne nego wish:)
2017 02 26
hvala vam cure :) tamo pisu i neke ocijene pa sad koliko su one tocne? :/
2017 02 26
Kako.zapoceti novu temu na.forumu
2017 02 27