Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prijava poštara?

moji poštari su oduvijek donosili pakete doma i svoj posao super odrađivali, zato ih želim nagraditi. malo si pobrkala lončiće. ovo nije "podmazivanje" poštara da bi dobro radio nego mala nagrada jer dobro radi. moj komentar je glup?? pa da, zašto bi dala kavu gospođi koja to zasluži, zašto bi dala poštaru čokoladu... jer znam cijeniti ljude. eto zašto. pa nisam potrošila 1000 kuna, niti sam se nečega morala odreći zbog toga
2017 02 27
> HannaBlue: > moji poštari su oduvijek donosili pakete doma i svoj posao super odrađivali, zato ih želim nagraditi. malo si pobrkala lončiće. ovo nije "podmazivanje" poštara da bi dobro radio nego mala nagrada jer dobro radi. moj komentar je glup?? pa da, zašto bi dala kavu gospođi koja to zasluži, zašto bi dala poštaru čokoladu... jer znam cijeniti ljude. eto zašto. pa nisam potrošila 1000 kuna, niti sam se nečega morala odreći zbog toga ja se slažem sa tobom, čovjek čovjeku treba biti prijatelj. ljudima to popravi dan,mala sitnica da se ljudi ne osjećaju kao stoka.a za tebe Zrinkić često vidim da si dosta neugodno i amo reći loše volje po forumu.
2017 02 28
1 2