Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rodendanski party

Planiram napraviti za rodendan cajanku. Našla sam super ideje na pinterestu. Izmeduostalog zelim naruciti cokoladnu fontanu, ima li netko iskustva s tim ?
2017 03 09
Cokoladna fontana izgleda jako atraktivno,ali je ujedno jako "neuredna". Pod ovim neuredna mislim da se ljudi dosta ispackaju sa cokoladom , i pomalo je izbjegavaju.
2017 03 09
morat ćeš nekima platiti za kemijsko čišćenje.... o:)
2017 03 09
> mara0304: > Planiram napraviti za rodendan cajanku. Našla sam super ideje na pinterestu. Izmeduostalog zelim naruciti cokoladnu fontanu, ima li netko iskustva s tim ? Želim doći na tu cajanku. o:) > BNF1208: > Cokoladna fontana izgleda jako atraktivno,ali je ujedno jako "neuredna". Pod ovim neuredna mislim da se ljudi dosta ispackaju sa cokoladom , i pomalo je izbjegavaju. Partypooooperice! x-)
2017 03 09
> Uljeshura: > > mara0304: > > Planiram napraviti za rodendan cajanku. Našla sam super ideje na pinterestu. Izmeduostalog zelim naruciti cokoladnu fontanu, ima li netko iskustva s tim ? > Želim doći na tu cajanku. o:) > > BNF1208: > > Cokoladna fontana izgleda jako atraktivno,ali je ujedno jako "neuredna". Pod ovim neuredna mislim da se ljudi dosta ispackaju sa cokoladom , i pomalo je izbjegavaju. > Partypooooperice! x-) Sve mi se cini da ce na toj cajanci biti najmanje caja! Svi ste pozvani 🎉🎊🎀
2017 03 09
Kad bi živjela samo mrvicu bliže mozda bih cak bila dovoljno luda i bezobrazna da upadnem :') Pitaj par periferijskih slasticarnica za cijene fontana, trebale bi biti jeftinije od Dubrovackih ,:) Iskopas mail i zatražis ponudu. Good luck!
2017 03 10
Našla sam za kupit oko 250 kuna. Ali mislim da cu odustati , smislit cu nešto drugo. Hvala cure!
2017 03 10