Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Herbalife - my new life :-)

> Lazes ko foka. Otvorila si ga ne bi li naslakoju zrtvu koju ces za masne pare zdravo otrovati. Ako lažem, onda lažem i sebi, svom djetetu i trudnici koja je izlječila dijabetes u trudnoći, dečku koji se riješio gastritisa itd itd... Meni su njihovi rezultati bitno, ne ovakvi komentari. :-)
2017 03 14
> Florami: > > Lazes ko foka. Otvorila si ga ne bi li naslakoju zrtvu koju ces za masne pare zdravo otrovati. > Ako lažem, onda lažem i sebi, svom djetetu i trudnici koja je izlječila dijabetes u trudnoći, dečku koji se riješio gastritisa itd itd... Meni su njihovi rezultati bitno, ne ovakvi komentari. :-) Jel lazes sebi je problem koji imas sama sa sobom. Jel lazes svom djetetu kad mu uvalis herbalajf umjesto komada voca ili cuspajza je problem koji imas sa svojim djetetom. I koji stvaras svom djetetu. Tvoje dijete, tvoj problem. Problem ovdje je sto lazes svima nama vec u uvodnom slovu. Otvorila si temu ne bi li nasla kupce za otrov, herba wife. Amen. Vrijeme ubijeno u pokusaj prodaje ovdje mogla si utuc u kuhanje cuspajza. Trudnica je trudnicki dijabetes isla lijeciti herbalajfom? Da ju nije i porodila koja od brojnih herba wajf strucnjakinja? Tiruriru Pocela si sa "zivim zdravo rokajuci se herbalajfom". Sad je lijek za dijabetes i gastritis. Kad ce rak pocet lijecit?
2017 03 14
a baš, ajde ne kenjaj. otvorila si temu da bi prodavala herbalajf, koji je sve od navedenog: sekta, piramidalna prevara i nezdravo smeće.
2017 03 14
> mirnaz: > a baš, ajde ne kenjaj. > otvorila si temu da bi prodavala herbalajf, koji je sve od navedenog: sekta, piramidalna prevara i nezdravo smeće. To ti se ne zove tak nego "profesionalna edukacija" :D
2017 03 14
Uljeshuro, što to uopće znači 'regularna hrana' :s ? Meni tu ništa nije regularno. ja se tako ne hranim. I ništa ne 'pokušavam', nego jedem zdravo. Nije bitno samo ŠTO je navedeno u sastavu nekog prehrambenog artikla, neko i KOLIKO je toga i koje mu je porijeklo - prirodno, neprirodno, protuprirodno . Vezano isključivo za 'Herbalife' i slične bućkuriše - ne mogu vjerovati da je ikome normalno za ZDRAVI DORUČAK neki prah, koji svoj jestivi oblik dobija tek mućkanjem s vodom - dakle, dehidrirane, do bola procesuirane, konzervirane sastojke pretpostaviti ŽIVOJ HRANI. kao da mi kažeš da je bolje jabuku osušiti, samljeti u prah, zapaliti i ono što ostane ušmrkati, nego ubrat pravu jabuku sa stabla i pojesti je, pa makar i ne bila iz organskog uzgoja.
2017 03 14
> gitadevi: > Uljeshuro, što to uopće znači 'regularna hrana' :s ? > Meni tu ništa nije regularno. ja se tako ne hranim. I ništa ne 'pokušavam', nego jedem zdravo. > Nije bitno samo ŠTO je navedeno u sastavu nekog prehrambenog artikla, neko i KOLIKO je toga i koje mu je porijeklo - prirodno, neprirodno, protuprirodno . > Vezano isključivo za 'Herbalife' i slične bućkuriše - ne mogu vjerovati da je ikome normalno za ZDRAVI DORUČAK neki prah, koji svoj jestivi oblik dobija tek mućkanjem s vodom - dakle, dehidrirane, do bola procesuirane, konzervirane sastojke pretpostaviti ŽIVOJ HRANI. kao da mi kažeš da je bolje jabuku osušiti, samljeti u prah, zapaliti i ono što ostane ušmrkati, nego ubrat pravu jabuku sa stabla i pojesti je, pa makar i ne bila iz organskog uzgoja. :') :') :') a japrošle godine imala toliko jabuka da nisam znala kud bih s njima :-) evo ideje, ako i ove godine toliko rodi :-)
2017 03 14
Ušmrkati :') Oš lajnu ajdareda il zlatnog delišesa?!
2017 03 14
Mirnaz, srećo, javi se meni, dogovoriti ćemo ludu suradnju - ja vrlo rado mijenjam stvarčice iz svog ormarića za zdravu i još zdraviju hranu; kupujem ju, lovim, tragam za njom.....i ovom prilikom pozivam sve koji imaju ponuditi namirnice iz eko uzgoja, netretirano voće i povrće, orašarke, ulja ...da mi se jave- dočekujem ih radosno raširenih ruku i nogu :D
2017 03 14
> Florami: > Okej, tako sam i sama razmišljala :-) i ovo je normalna reakcija svih koji to isto nisu isprobali. Ali to mi daje još veći poticaj da radim na sebi i dokažem da ovo nije bez veze, da ovo nije dijeta - ovo je zdravi doručak koji je zamjenio jutarnju pekaru i kroz cijeli dan koristeći i druge proizvide ja letim do naveče :-). > Da li ste provjerili s nekin da je to nezdravije ili samo vaša predodžba? Ma tko je vidio jesti zdravu hranu, kad su tu praskovi made in China. Nije ni čudo šta mrsavis.
2017 03 14
Mirnaz, može i meni. Al gotov proizvod... Pitu, gibanicu, štrudlu... :)
2017 03 14
> Florami: > Upravo zbog komentara sam otvorila ovaj post :-). > Samo vam želim reći ovo jer Vam ne mogu dokazati kako sve to djeluje ( za to su Vam potrebne profesionalne edukacije ): > da li je meni pomoglo - da, da li sam vidjela promjenu na sebi - da, da li je to preparat za mršavljenje - NE - to je zdravi doručak, samo doručak!! - ostatak dana jedete normalno i raznoliko. Da li želim drugima pomoći, koji to žele - da - to mi je najveći poticaj. Postoji li osoba koja se ne želi riješiti umora zbog loše prehrane, izgubiti kg a bez izgladnjivanja - ne. Sekta - ne, hvala, u to ne ulazim :-). > Hvala vam! Aha znači da bi djelovao moramo na ispiranje mozga.tj. profi edukaciju.
2017 03 14
<3 napravit ćemo jabuka party ;-) i prošle godine sam ih nešto tu pomijenjala, nešto ispoklanjala, a ostatak smo pojeli na razne načine ;-) bit će ziher i ove godine. svakojake voćke i povrćke ja uzgajam u vrtu, toliko je ekološki koliko može biti u Zagrebu :-)
2017 03 14
> teehee: > Mirnaz, može i meni. Al gotov proizvod... Pitu, gibanicu, štrudlu... :) I ja bi lajnu pite lajnu gibanice lajnu štrudle ..nema veze greni smit delišes...sve primam
2017 03 14
> mirnaz: > <3 > napravit ćemo jabuka party ;-) > i prošle godine sam ih nešto tu pomijenjala, nešto ispoklanjala, a ostatak smo pojeli na razne načine ;-) bit će ziher i ove godine. > svakojake voćke i povrćke ja uzgajam u vrtu, toliko je ekološki koliko može biti u Zagrebu :-) Varas me s drugima
2017 03 14
> cipelitza: > > mirnaz: > > <3 > > napravit ćemo jabuka party ;-) > > i prošle godine sam ih nešto tu pomijenjala, nešto ispoklanjala, a ostatak smo pojeli na razne načine ;-) bit će ziher i ove godine. > > svakojake voćke i povrćke ja uzgajam u vrtu, toliko je ekološki koliko može biti u Zagrebu :-) > Varas me s drugima nitko spešl kao ti <3
2017 03 14