Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Moje krpice - aplikacija

Drage zene 😊 mozda ovdje nije pravo mjesto za otvaranje teme, ali mozda je netko od vas u tim vodama ili ima decka, muza, sestru,..., nekog...tko bi to znao izvesti. razmisljala sam kako bi bilo dobro da Moje krpice imaju aplikaciju. To bi dosta ustedilo vremena i ucinilo trgovanje pristupacnije, plus info bi odmah dobili ako netko nesto trazi. Takoder, aplikacije bi se mogle programirati na nacin da smanje i prevare, primjerice ocjene bi se mogle ostavljati ukoliko dode do ugovaranja transakcije, mogle bi se uvjetovati i neutralne ocjene..sve ono sto su pravila na krpicama moglo bi se unutar same aplikacije regulirati. Mozda da ovdje brainstormamo a admini uvijek mogu potaknuti razvoj aplikacije. Na taj nacin i oni mogu zaraditi... evo cisto razmisljam naglas
2017 03 16
Slažem se, i već je bilo sličnih tema na forumu, ali od aplikacije zasad ni A. Možda, jednom, nekad..
2017 03 16
To bi bilo fenomenalno zapravo :D
2017 03 16
Slazem se, ideja je super 😊
2017 03 16
<3
2017 03 16
Taman da se fino jave na neki natjecaj za financiranje projekta..bas bi bilo zgodno 😊😇 mozda nas i cuju ovog puta
2017 03 16
Bilo bi divno da ima aplikacija
2017 03 16
Bas bi 😇
2017 03 16
Meni nije jasno zašto to već ne postoji, već sam ju par puta tražila i ostala u čudu kak nema...
2017 03 17
Da, bas to. A zivimo u eri hi techa i aplikacija. Racune placamo tako. Bilo bi odlicno da bude. Toliko lakse i transparentnije.
2017 03 17
Jaooo, to bi bilo idealno!! :D Nek se i plaća app, barem mislim da bi tada bilo manje prevarantica -.-
2017 03 18
> jelena991: > Jaooo, to bi bilo idealno!! :D > Nek se i plaća app, barem mislim da bi tada bilo manje prevarantica -.- Eee bas to 😇
2017 03 18
Hvala Admin :) da pobrisem ovu temu? Buduci da ih vec ima?
2017 03 19
Da, i ja se, iskreno rečeno, zgražam nad činjenicom da ne postoji app. Ja bih dodala, da bi obavezno trebale notifikacije i uvik u to koji korisnici su lajkali artikle. Nego ovako treba svaku stvar napose otvarati i ulaziti u srca. Sajt je user-aggressive umjesto friendly 🤣
2019 11 08