Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Decupage savjeti

Pozz cure. Odlučila sam probati praviti svakakve stvari za decupage tehnikom prvenstveno za sebe jer mi je puno stvari sviđa i mislim da je financijski bolje da si probam sama napraviti da to izgleda tocno onako kako ja želim, pa se nadam da cete mi pomoći i napisati koji su ni prizvodi potrebni (iako sam već čitala po raznim forumima, ali sigurnija sam u vas nekako), preporučite mi neke dobre lakove i ljepila, boje, koja im je cijena, gdje se tih nabavili i tako. Čula sam da neki hobby art iz zagreba ima mogućnost slanja preko tiska pa me zanimakoji jer u moje gradu nema hobby art i jedino preko interneta mogu naručivat te stvari. Nadam se da cete mi pomoći. :-*
2017 03 17
Ne znam tko šalje preko Tiska, ali Ribičić šalje poštom. Možda neka grupa na Facebooku bi bila od koristi. :)
2017 03 17
Hvala vidjet ću :)
2017 03 17
Hobby art šalje poštom👍
2017 03 17
Hobby art je preskup u odnosu na repromaterijal "Rajčić i Ribičić" koji je odmah pokraj...uvjerila sam se više puta i za više različitih stvari...a i po gužvi unutra se da sve zaključiti :) @Mirna05 ako šta bude trebalo provjeriti javi se, dosta često sam tamo :) Pozz
2017 03 20
Ako imate nekoga za preporuku s dobrim izborom lanaca (rezanje ili gotovi-nevažno), slušam. Ribičić mi koma po tom pitanju, Kodić me nije oduševio...Trebam nešto kad mi hitno treba da stigne u par dana.
2017 03 20
Hvala @Lavandica5 jel se vi bavite time da mi preporučite neko ljepilo i sve. Pošto tek pocinjem ne bih sad neko najskuplji i najblje ljepilo i sve, ali ne ni najjeftinije.
2017 03 22