Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoć kod začepljenog nosa

Preporučite mi nešto protiv začepljenosti nosa, traje vec jedno vrijeme, probudim se sa punim i imam više manje cijeli dan takav osjecaj... ne mogu ispuhnuti baš ništa, nisam prehlađena prozor imam otvoren cijelu noc, i posudicu s vodom na radijatoru... kupila sam si aquamarin sprej za nos ali ništa :(
2017 03 28
Zatvoriti prozor? Nisita mast za nos je ok, ima u dm i u ljekarnama.
2017 03 28
al onda je jos goreeee.... suhi zrak i to...
2017 03 28
Sterimar blocked nose sprej
2017 03 28
ljekarna?
2017 03 28
Mirta kapi jedna kap na piđamu blizu nosa.... ;)
2017 03 28
Nasonex sprej
2017 03 28
aca0108 da u ljekarni se kupuje ;)
2017 03 28
Specchiasol sprej za nos sa aloom, kamilicom,mentom i morskom soli...ni ja ne znam da li da otvorim ili zatvorim prozor....:)
2017 03 28
Kod začepljenog nosa, a nedavno sam imala i upalu sinusa opet...inhaliram vulgaris kadulju zakuhanu u vodi - ručnik na glavu i nad lonac ,:) Ubacim ja u taj pripravak i drugih travki pri ruci... Meni su sinusi zadnjih tjedana grozno suhi. Jedini mi je spas fiziološka za nos, u spreju, i stavljam po potrebi, ako treba i svako malo. Za to nema kontraindikacija, limita korištenja i ostalo. Dokle god održavam tu nazalnu higijenu, situacija s boleštinama bude ok.
2017 03 28
kupite si električni inhalator u ljekarni, u njega ide samo fiziološka, ali treba bit uporan i koristiti ga svaki dan također pomaže i rinohorn rog, isto u ljekarni, obavezno prokuhana voda unutra ide s malo morske soli kratkotrajno mi pomaže i quikk sprej na bazi eukaliptusa nisam probala fiziološku u spreju koju spominje hanami a i to bi trebalo bit dobro rješenje
2017 03 29
Ako inače nisi alergičarka,pođi u doktorice,možda imaš upalu sinusa i zatvori prozor! :')
2017 03 29
mene muče alergije i uz terapiju koristim sinomarin cold & flu sprej. za sada djeluje/pomaže
2017 03 29
Obicna fizioloska otopina..9 kn po litre.. I u spricu i ispirat nos.. Svaku vece.. men fercera... a radim to 10 dana pa 10 zaboravim pa opet..izadje svasta bljak.. Ameri to ko higijenu rade
2017 03 29
....samo obična fizilološka.....svaku večer a i tokom cijelog dana....ako imaš priliku....
2017 03 30