Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Hijaluron inekcije

Tražim pomoć u potrazi za kvalitetnim hijaluronom od 1ml grad Zagreb ako netko ima dobro iskustvo sa nekim a da je cijena do 1200kn hvala vam punooooo
2017 04 04
Nemojte se ravnati po cijeni da nebi zalili kasnije.tim vise sta se skoro svugdje moze dogovoriti placanje na rate.i samo trajanje filera ovisi o tome kako je stavljen,odn.koliko iskustva ima onaj tko Vam ga aplicira.preporucam dr.Ostojica👍
2017 04 05
> nadadamic10: > Nemojte se ravnati po cijeni da nebi zalili kasnije.tim vise sta se skoro svugdje moze dogovoriti placanje na rate.i samo trajanje filera ovisi o tome kako je stavljen,odn.koliko iskustva ima onaj tko Vam ga aplicira.preporucam dr.Ostojica👍 hvala vam puno na preporuci, kod njega sam operirala devijaciju semptuma i znam da je odličan doktor..hvala puno
2017 04 05
Ako nije podigao cijenu,kod njega je 0.55ml hijalurona bilo 2000kn :/ (nabavna cijena filera mu je 1000kn,jos 1000 naplati aplikaciju)
2017 04 05
Najbolji je dr Dragan Milivojevic iz beograda ali on dolazi i u zagreb
2017 04 14
> CharlieLove: > Najbolji je dr Dragan Milivojevic iz beograda ali on dolazi i u zagreb A znadete li možda cijene...hvala
2017 05 17