Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Tlakomjer-molim pomoc!

Drage moje žene,dal koja od vas zna koji je tlakomjer pouzdan i kvalitetan te gdje se moze kupiti. Htjela bi kupiti mami jer je tlakaš a bas ima problema s tlakom. Pa bih željela cuti vasa iskustva i prijedloge. Ja sam se izgubila u moru istih. Hvala puno!
2017 04 11
Mi smo kupili u ljekarni prije koju godinu. Nemam pojma koja je marka, ali sasvim je o.k. a mislim da nije bio nešto enormno skup. Kod kupovine takvih stvari svakom bih preporučila da se raspita u ljekarni, ili eventualno u Hospitaliji. To mi se jedino čine pouzdana mjesta za kupovinu medicinskih uređaja.
2017 04 11
Potpisujem za Omron.
2017 04 11
Puno hvala!!!❤
2017 04 11
Hvala gabi😍❤
2017 04 11
💕❤💕
2017 04 12
Evo još jedan glas za Omronov. :) Kupljen u Medikoru prije godinu dana s 40% popusta (na kupon iz Glorije). Nadam se kakvom skorašnjem izlasku tih kupona jer se spremam na kupnju inhalatora.
2017 04 13
Hvala Meda 😊morat cu pratit Gloriju onda
2017 04 13
Ja sam kupila na ebayu onaj sto ide na zapesce. Mjeri puls i tlak, odlican i pouzdan, usporedila s onim kod lijecnika. Platila ga oko 130 kn
2017 04 13
> goranaaa22: > Hvala Meda 😊morat cu pratit Gloriju onda Nema na cemu! 😉 Jos samo savjet, ako budete koristili kupon, u slucaju da pise da je popust "na gotovinu" to zaista znaci "kes", nikakve kartice. Mi smo prosli put dosli s karticom pa trcali na bankomat, a redovi su u im ogromni dok su kuponi aktualni, tako da smo se nacekali. ☺
2017 04 15
❤hvala svima
2017 04 18
Omron,preporucio mi ga je naš poznati pulmolog. Kako sam imala problema sa tlakom i disanjem rekao je da uzmem njihov jer su najmjerodavniji. Platila sam ga u ljekarni 550 kn,ima par god garancije.
2017 04 18
Postavila sam oglas za prodaju na " Rasprodajama nekrpičarskih stvari " za Omron tlakomjer pa koga zanima neka si pogleda , da ne stavljam ovdje ...
2017 08 21