Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prevarena u zamjeni te dobila 4 negativne zbog toga!! :(

Pozz, prvi put pisem ovdje i ne snalazim se bas na krpicama pa trazim pomoc. Naime imala sam zamjenu sa zenom, poslala sam NOVU kosuljicu odmah sljedeci dan nakon dogovora, zena nije poslala svoj paket (cipelice) nakon sto sam joj poslala potvrdu da je paket poslan ona kaze da ide poslati, pa poslije poslala ali izgubila broj paketa u novcaniku (haha).. Nakon toga se javlja da je kosuljica stigla i da je ni manje ni vise nego PODERANA i salje slike. Ja se ispricavam i kazem da je ne moguce ali neka izabere nesto drugo da joj posaljem i kazem da njen paket jos nije stigao... Nakon par sati odgovara da je paket poslan i da je vjerojatno vec stigao... Opet trazim sifru paketa, ona me napadne. Ok. Salje poruku da mi je kosulja vracena jer ju ona nije poderala i da je povukla svoj paket. Da nakon 5 dana ona povlaci paket!! Trazim sifru paketa svoje kosulje ona ga neda. Nakon 7 dana kazem kako kosulje nema ona me napadne da lazem.. Kosuljica stize, poderana ispod prsa (pukla je od debljine, bila joj je premala, a posto se radi o body kosuljici kada je zakopcala niti su se samo rasparale). Nakon svega zena mi ostavi negativnu i napise kako sam odugovlacila i lagala sa slanjem paketa te poslala poderano!!! Ja uzvracam negativnu.. Par dana poslije vidim 4 osobe su mi ostavile negativnu a nisam s nikim poslovala.. Te 4 osobe su njene frendice i bez razloga lazima stavljaju negativnu...
2017 04 20
Radi se o profilu moje majke, Medeana -tamo je sve vidljivo. Osoba koja me prevarila je NinaVu92 ( odnosno moju mamu, ja pisem umjesto nje jer se ona ne snalazi ovdje)
2017 04 20
Stavi c/p razgovora sa slikama.
2017 04 20
linkovi i screenshotovi.
2017 04 20
I ta neka barbara sta je tvojoj majci ostavila negativnu je cudnog krpicarskog morala jer ima dvije negativne. :D Javi se administratorici da ti pobrise negative, tj tvojoj majci.
2017 04 20
Ne znam gdje da se javim uopce, evo prvi put imam ovakvu situaciju.. Cudno mi je uopce sto je doticna NinaVu92 to napravila jer nema niti jednu negativnu, zato je mama pristala na zamjenu..
2017 04 20
medo, nemoj se puno uzrujavati, linkaj temu administratorici i ona to bude rješila po kratkom postupku. ustvari, ako je zamjena povučena i vraćeni su predmeti, stvar je rješena. Najviše što se može učiniti po mom mišljenju je neutralna sa upozorenjem.(jedino je majka izvukla deblji kraj sa rasparnom košuljom) Ovo frendovanje pa djeljenje negativnih... to treba sankcionirati . Po kratkom postupku ili bar upozorenje ,:)
2017 04 20
Ne znam koje je veličine ta košulja koju ste joj prodali , ali koliko vidim žena nosi grudnjake 90D!! Drugo dobila je košulju , a nije vam poslala zamjenski paket tj robu za koju ste se dogovorile . Drugo žena tvrdi da je izgubila broj pošiljke od Tiska , a uspjela je stopirati " paket " , nakon X dana od slanja ?! Ne znam , meni se čini da je ona čekala da dobije vaš paket , pa ako joj odgovara onda bi vam tek poslala robu za koju ste se dogovorile zamjeniti . Plus još sve te negativne ocjene od ne znam kakvih osoba ....
2017 04 20
Odmarala malo 8-) <3
2017 04 20
Stvarno ne mogu vjerovat. . Meni je paket poslala čim je dobila podatke, i slikala šifru. Nije bilo nikakvih problema. Bila je i pristojna i sve. Svašta😕
2017 04 20
Prije nego se javiš adminu možda da obrišeš pozitivnu koju si ostavila "ženici" s tim da sumnjam da je to jedina lažna s obzirom da ih se baš naredalo danas:)
2017 04 20
> kvocka: > Prije nego se javiš adminu možda da obrišeš pozitivnu koju si ostavila "ženici" > s tim da sumnjam da je to jedina lažna s obzirom da ih se baš naredalo danas:) Da baš, sorry al nije po pravilu da vlastitoj mami/babi/sestri/tetki ostavljaš pozitivne utiske jer ste rod... da bi njoj lakše bilo na krpama poslovati..
2017 04 20
Ma kakvih sve fuj ljudi ima pa to je strašno.. Skoro svaki dan neki novi izrodi s novim idejama i varanjem ljudi zbog komada odjeće i/ili par sto kuna... Kako imaju duše mirno zaspati navečer kad su u duši stoka... 😔😞😡
2017 04 20
Sve podatke doticne na crnu listu. Da udje u guglo listu. Pa nek nobelovka mijenja profile i dalje.
2017 04 20
> NomadOrganic: > medo, nemoj se puno uzrujavati, linkaj temu administratorici i ona to bude rješila po kratkom postupku. > ustvari, ako je zamjena povučena i vraćeni su predmeti, stvar je rješena. Najviše što se može učiniti po mom mišljenju je neutralna sa upozorenjem.(jedino je majka izvukla deblji kraj sa rasparnom košuljom) > Ovo frendovanje pa djeljenje negativnih... to treba sankcionirati . Po kratkom postupku ili bar upozorenje ,:) Ma boli me briga za kosuljicu, brinu me te 4 negativne :(
2017 04 20
1 2 3