Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zara- vraćanje artikla

Helou, djevojke imam pitanje. Kupila sam košulju u Zari prije 10tak dana na American karticu. Da li je moguće da frendici pošaljem košulju/račun/karticu poštom pa da mi ona vrati artikl ili ga moram vraćati osobno? Živim u Slavoniji pa mi do Zg-a nije baš usput :/
2017 04 22
pozzz,mislim da može,daj joj račun,karticu i svoju osobnu,vračaju u roku 30 dana,mislim da ti novce mogu vratiti i na ruku,ne mora na karticu,tako je bio slučaj kod mene
2017 04 22
Ja sam kupila MasterCardom nedavno i vratili su mi na karticu, nisu ni pitali da li može na ruke. Pošalji joj artikl, račun i karticu. Mislim da ne treba osobna, ja isto radim u dućanu i ne smijemo tražiti osobne
2017 04 22
Ugl.. kako je placeno tako se vraca.. Artikl, rč i kartica s koje je i placeno i toj to
2017 04 22
Ja sam neki dan vraćala i jedino šta mi je trebalo je račun dakle niti osobna niti kartica
2017 04 22
Ajde super, hvala vam! :")
2017 04 22
> lanamikic12345: > Ja sam neki dan vraćala i jedino šta mi je trebalo je račun dakle niti osobna niti kartica Jer si vjerojatno i platila kešom zar ne?
2017 04 23
A superduper adminici, kojoj promakne 98% prevarantica, ali je ekspresno obrisala moj oglas kosulje jer je jedna slika bila s neta (ostale 4 moje) cestitam na superduper poslu koji odraduje ,:)
2017 04 23
> smisnamala: > > lanamikic12345: > > Ja sam neki dan vraćala i jedino šta mi je trebalo je račun dakle niti osobna niti kartica > Jer si vjerojatno i platila kešom zar ne? Ne, karticom
2017 04 23
Možeš vratiti u Zari u Os, bez obzira što je kupljeno u Zagrebu!
2017 04 23
> lanamikic12345: > > smisnamala: > > > lanamikic12345: > > > Ja sam neki dan vraćala i jedino šta mi je trebalo je račun dakle niti osobna niti kartica > > Jer si vjerojatno i platila kešom zar ne? > Ne, karticom E svasta..jer je meni nedavno odbila povrat u zadru u zari buduci je sogorica donijela nazad i naravno ni imala moju karticu uza se... Isla sam ja kasnije i na karticu mi je vraceno.. objasnjeno mi je da je to pravilio..cak je i fizicki "provucena" Sad sam ljuta i bas cu se raspitati kod jedne voditeljice ko tu kog zaj..va
2017 04 23
Ako je naruceno preko webshopa ne treba kartica pri povratu jer oni to racunalno obave, a ako se vraca nesto sto je kupljeno u ducanu naravno da treba kartica jer se ona mora staviti u POS uredaj kako bi se izvrsio povrat. Jer povrat obavezno mora biti izvrsen istim nacinom placanja kako je i roba kupljena
2017 04 23
Aha da, ja se ispricavam mislila sam da je naruceno preko webshopa jer onda ne treba kartica nego samo račun
2017 04 23