Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubari u Domu zdravlja

Zanima me da li vama zubarka odbija napisat uputnicu za ortopan?Znaci trebam slikat jedan zub,neda mi uputnicu nego me posalje da privatno slikam i platim 50kn,a imam zdravstveno i placam dopunsko osiguranje.Sad mi neda uputnicu za ortopan nego mi nudi da ima popust pa da odem u 3Dent i platim 150kn.I ja naravno inzistirala da zelim uputnicu i upitila me da pitam kad mogu dobit termin u Perkovcevoj.A u Perkovcevoj mi rekli da koga to imam za zubara te da se slikanje moze obavit u Runjaninovoj na upitnicu bez narudzbe i da zasto mi nije napisana odma uputnica.I sad moram u srijedu zubarki i ponovno se s njom prepirat da mi da uputnicu.Zasto da placam ako imam pravo besplatno slikat.Da li vi imate takve zubare?😑😑😑😑
2017 04 23
Mijenjaj zubarku, koma :s
2017 04 23
Dap, imala sam, i promijenila sam ga hvala Bogu, sad plaćam 0kn čak i za ono što bih navodno trebala plaćati ;)
2017 04 23
Sada cu vidjet kak ce se ponasat u srijedu.Ako mi nece dat uputnicu idem drugoj zubarki.Kuzim ja da ona valjda ima ugovor s tom privatnom firmom,ali ako ja zelim besplatno jer imam pravo,a i placam to pravo putem dopunskom,onda ne zelim placat.Vidjet cu kakva ce biti u srijedu.Vec sad mi muka kaj me ceka prepiranje oko uputnice.Strasno
2017 04 23
Da li mozda neka cura iz Zagreba zna kojeg dobrog zubara u domu zdravlja Baruna Filipovica ili neki mozda u domu zdralja vrapce?
2017 04 23
Mene je moja slala isto privatno, kao bolji aparati, noviji i to-)) Otišla sam i bila nimalo oduševljena njihovom stručnosti i sposobnosti, isti zub su mi tri puta slikali , tj na treći sam ih zaustavila i to ni da pitaju ipta ili sl.. Komaaa Onda sam otišla u drugog i sve pet.
2017 04 23
Ako postoji indikacija za to imas pravo i na pojedinacne snimke i na ortopan preko uputnice. Novi aparati imaju manju dozu zracenja i kvalitetnije snimke, to je istina.
2017 04 23
Umnjaci mi rastu i udaraju u druge zube,ali nisu nikli van.I u 6.mj idem na operaciju prvog umnjaka.A drugi drugi put.I treba mi ortopan.Tako da nije da ga bezveze trazim i gnjavim zubarku bezveze.I znam da imam pravo na uputnicu i na besplatni ortopan
2017 04 23
Pa poanta je da je njena duznost da ti to da. To je nebulozno ako je tako. Ne razumijem na koji nacin vas dvije komunicirate.
2017 04 23
> KatarinaSarah: > Umnjaci mi rastu i udaraju u druge zube,ali nisu nikli van.I u 6.mj idem na operaciju prvog umnjaka.A drugi drugi put.I treba mi ortopan.Tako da nije da ga bezveze trazim i gnjavim zubarku bezveze.I znam da imam pravo na uputnicu i na besplatni ortopan Moj slučaj isti...udarali i gurali vilicu,ali nisu htjeli op nego sam čekala da izbiju bar malo i onda izvadila.kirurg mi je izvadio nisam htjela kod svog zubara nego sam trazila up,i dobila.vadila sam ih s razmakom od 5-6 mj ne sjecam se vise ,ali doljnja vilica pa je lakse za izvadit Ja bi isto mjenjala zubara.
2017 04 23
> Sanja8888: > > KatarinaSarah: > > Umnjaci mi rastu i udaraju u druge zube,ali nisu nikli van.I u 6.mj idem na operaciju prvog umnjaka.A drugi drugi put.I treba mi ortopan.Tako da nije da ga bezveze trazim i gnjavim zubarku bezveze.I znam da imam pravo na uputnicu i na besplatni ortopan > Moj slučaj isti...udarali i gurali vilicu,ali nisu htjeli op nego sam čekala da izbiju bar malo i onda izvadila.kirurg mi je izvadio nisam htjela kod svog zubara nego sam trazila up,i dobila.vadila sam ih s razmakom od 5-6 mj ne sjecam se vise ,ali doljnja vilica pa je lakse za izvadit > Ja bi isto mjenjala zubara. Ja cu kod privatnika za kojeg znam da super.Nemrem cekat pola godine za termin u bolnici.Meni isto rekli da cekam da niknu,ali nece niknut nikak.A boli me celjust na dodir.Moram vadit
2017 04 23
ja sam prvi vadila na upitnicu za kbc(medicinski Fax)a drugi na upitnicu doma zdravlja (medicinski Fax isto)jer je kirurg otišao iz kbc u dom zdravlja i dosla sam na red svaki put 15-20 dana jer je bila hitnoca stalno bolovi zubi se vec počeli kriviti .nije bila potrebna nikakava sekcija ,za jedan sam dobila antibiotik za drugi ne.odmah nakon vađenja i jednog o drugog isla radit,tako da imam bas ok iskustvo. Ugl sretno u srijedu i nedajte se zavlačiti.imate pravo na ortopan i dužna vam je dati up,jer na vas prima glavarinu.
2017 04 23