Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupnja na Next-ovoj web shop stranici

Pozdrav,zanima me kako funkcionira kupnja putem Next web shopa. Kolka je postarina,te dal su velicine realne ili za broj vece/manje? Posto je stranica na engleskom,tesko se snac. Hvala
2017 04 26
Vrlo se jednostavno snaći, zapravo. Iznad 200 kn poštarina je besplatna, a veličine variraju. Ali ipak su najčešće realne.
2017 04 26
Imaš na fejsu grupu Next i samo next (mislim da se tako zove) pa tamo cure često pitaju za određene stvari ako netko ima da li su veličine realne
2017 04 26
> laangelina: > Vrlo se jednostavno snaći, zapravo. Iznad 200 kn poštarina je besplatna, a veličine variraju. Ali ipak su najčešće realne. Zahvaljujem na odgovoru
2017 04 26
> Lina33: > Imaš na fejsu grupu Next i samo next (mislim da se tako zove) pa tamo cure često pitaju za određene stvari ako netko ima da li su veličine realne Probala sam par puta uci bas u tu grupu ali me nisu prihvatili,neznam zasto. Hvala
2017 04 26
Ja sam kupovala samo za djecu jer su mi u ducanu rekli za neke stvari da nemaju nit nece dobit, a super su mi stvarcice! Brzo dodju i besplatna postarina iznad 250 ako se ne varam tako je nekad bilo... preporucujem i za trudnice jer kod nas tu kolekciju uopce ne drze :(
2017 04 28