Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Logopedija Mostar

Pozz,planiram pokušati upisati logopediju u Mostaru ove godine..Zna li iko išta o tom faksu,koliko je teško upasti i sl??svaka informacija dobro došla :))
2017 04 26
Logopedija u Mostaru postoji tek drugu godinu i ja sam zainteresirana. Pronasla sam jednu djevojku koja studira Logopediju u Mo ali mi jos nista nije odgovorila. Napisem sto je javila. Ne znam ni sto se polaze na prjemnom ni koliko studenata primaju
2017 04 27
> Dadulinac33: > Logopedija u Mostaru postoji tek drugu godinu i ja sam zainteresirana. Pronasla sam jednu djevojku koja studira Logopediju u Mo ali mi jos nista nije odgovorila. Napisem sto je javila. Ne znam ni sto se polaze na prjemnom ni koliko studenata primaju Polaže se biologija ,hrvatski i psihologija Primaju ih 5 ,za nas koji nismo od tamo i oko 45 njih od tamo
2017 04 27
ja sam iz Mostara ali se nisam drugacije mogla ulogovati na ovaj vas portal. Nemam odgovor jos od ove cure koju sam pronasla na fejsu a nisu me ni primili ni u grupu na fejsu :( U ponedjeljak cu otici na filozofski da se malo raspitam ali bih voljela iskustva drugih studenata
2017 04 28
> Dadulinac33: > ja sam iz Mostara ali se nisam drugacije mogla ulogovati na ovaj vas portal. Nemam odgovor jos od ove cure koju sam pronasla na fejsu a nisu me ni primili ni u grupu na fejsu :( > U ponedjeljak cu otici na filozofski da se malo raspitam ali bih voljela iskustva drugih studenata Ahaa Da iskustvo drugih studenata je uvik najbolje i najrealnije
2017 04 28
ja studiram u Zgu, ali ako ce trebati neke knjige i skripte, prodajem, pa se javite. :)
2017 06 01