Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

ponovni upis fakulteta, plaćanje?

Do sada sam studirala na jednom fakultetu za koji sam ipak odlučila nakon predugo vremena da nije za mene i sada si dajem drugu šansu. Ponovno pišem maturu i plan je upisati psihologiju, socilogiju, socijalni rad ili socijalnu pedagogiju. Sada kako sam do sada studirala u zagrebu, neki od fakulteta koje sam izabrala spadaju pod zagrebačko sveučilište i naravno da ću morati platiti punu školarinu. Zanima me ako itko ima iskustva sa plaćanjem skolarine na ff, hrv studijima, edukacijsko rehabilitacijskom ili pravu. Može li se plaćati u ratama ili ne? Na mom prošlom faksu to nije bilo moguće...
2017 04 26
Ne znam za to, no PBZ ti daje studentske kredite baš za to :)
2017 04 27
Ovisi kako na kojem faksu. Na nekima daju rate na nekima ne. Plaća se oko 1000 eura puna participacija kad upisujes fakultet drugi put.
2017 04 27
Većinom može na dva djela:prvi prije upisa i drugi dio prije drugoga semestra.
2017 04 27
Na socijalnom radu nema na rate. Plaćaš po semestru.
2017 04 27
Cure, kako funkcionira studenstski kredit? Koje moraš uvjete zadovoljit?
2017 04 27
Nema baš nekih uvjeta pošto to ni nisu veliki krediti. Doneseš potvrdu s faksa i trebaš jamca.
2017 04 27
A koliki su iznosi u pitanju?
2017 04 27
Mislim da je max 10.000 E
2017 04 27
Ok, thanks
2017 04 28
na svakom faksu možeš uplatiti pola prvi semestar a drugu polovicu drugi.. a što se tiče kredita samo trebaš donjeti potvrdu s faksa da si redovan student i ne dižeš ti kredit već jamac i to je to, to odeš odmah na faks ak vidiš da si upala, podigneš potvrdu i odeš u banku gdje automatski uplate novce i to je tooo
2017 05 01