Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

ne mogu ni ja
2017 11 10
> Admin2nd: > Bok, > zbog kvara na image serveru se nisu prikazivale slike na danas uploadanim artiklima. Kvar je otklonjen, ali uputa je obrisati te artikle, a vi ih trebate postaviti ponovno. > Isprike svima! Da,vec pet puta brisem
2017 12 12
Pokusavam danima uploudat artikle no nemogu!!!
2017 12 12
Evo ni meni već drugi dan ne da učitati artikle!!!!
2017 12 28
Od jučer ne mogu uploudat artike. Jel to samo samnom slučaj ili...? Ne vidim da se netko drugi žali. Pls. help.
2018 01 16
> donna248: > Od jučer ne mogu uploudat artike. Jel to samo samnom slučaj ili...? Ne vidim da se netko drugi žali. > Pls. help. Evo i ja se pridružujem... nakon neznam valjda 4 godina pauze sa Krpicama zbog selidbe odlučim napokon prodati par stvari iiii naravnooo ništa ne radi kako treba... očito se nije puno toga promijenilo od tada :( :(
2018 01 24
Ni ja ne mogu postavit nove oglase! Ako se ne misle bugovi popravljat onda ugasite ovu stranicu. Ovo je smijesno postalo
2018 02 16
Pozdrav, zanima me imaju li i drugi problema s uploadanjem novih artikala? Naime ja ni na jedan profil ne mogu staviti novi artikl na prodaju...
2021 05 03
Ne razumijem zašto su mi obrisani oglasi sa kupaćim gaćicama koje sam stavila prošlo ljeto. Da nije još uvijek aktualno sama bi obrisala. Trebalo mi je par sati da sve poslikam i opišem. I sad moram sve ispočetka. Jako bezobrazno od administratora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021 05 08
KREDIT BRZI KREDIT HITNI KREDIT 3% KREDIT SVIH KOJI POTREBUJE KREDIT ODMAH PRIJAVITE SE Nudimo fleksibilne zajmove i sredstva za razne projekte. Ovaj zajam omogućava klijentu da uživa povraćaj od samo 3% kamate u periodu od 10 ili više godina. Možemo odobriti zajam / gotovinu do 500.000.000,00 USD ili više, ovisno o iznosu koji želite za svoje poslovanje. Trenutno financiramo za: * Proširenje poslovanja * Projekt komercijalne nekretnine * Osobni zajam i poslovni zajam otvoreni su za dobar poslovni odnos s vama, ne ustručavajte se kontaktirati nas [email protected] WhatsApp / Pozovite nas: +919818814902 za sigurnu i jednostavnu prijavu.
2021 06 29
Početak Žene Njega i ljepota Parfemi Pozdrav,postavila sam oglas za prodaju parfema,oglas se vidi samo na mom profilu,Molim javite ako netko ima isti proble.Hvala
2021 12 17
isti problem
2021 12 19
sad provjeravam parfemi koje sam objavila uopće se ne pojavljuju kad u tražilicu upišem ime prafema niti u kategoriji parfemi,vidljivi samo u mom profuilu :s
2021 12 19
cijeli prosinac što sam objavila moji parfemi nisu vidljivi u kategoriji,sad provjerila
2021 12 19
1 2 ... 25 26 27