Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zašto ne mogu listati omiljene artikle?

Zašto ne mogu listati omiljene artikle? Molim Vaša iskustva sa listanjem omiljenih artikala. Naime, znam da u omiljenim artiklima imam jako puno toga a prikazuje mi se samo prva stranica i ne mogu ih sve pregledati. Kad obrišem neke artikle iz omiljenih jer mi više nisu aktualni (za djecu radi vel.), tek tada mi se pojavljuju drugi koje sam označila pod omiljene. Znači, da postoje i dalje tu negdje ali ih ja ne mogu vidjeti. Pitanje je i za nadležne koji održavaju ili ažuriraju stranicu. Taman sam se spremala na veliki šoping :) Pozdrav svima i hvala na odgovorima!
2017 06 03
Ne znan zašto ne možeš jer ja svoje omiljene prolistam bez ikakvog problema. Svi 21 str :D
2017 06 03
> Mystery: > Ne znan zašto ne možeš jer ja svoje omiljene prolistam bez ikakvog problema. Svi 21 str :D također :')
2017 06 03
Ni ja ne mogu,promjene se samo kad refrešam stranicu.Poučite me kako
2017 06 03
:*
2017 06 03
Inače tamo pri vrhu stranice gdje piše "Razgovori" i gumb "dodaj novi artikl", lijevo od "Razgovora" su "omiljeni". Ako ste na mobitelu, kliknete na ikonu čovjeka u gornjem desnom kutu stranice i trebao bi se otvoriti meni s popisom linkova - jedna od stvari na popisu je "Omiljeni".
2017 06 03
Hvala puno
2017 06 03
Nema na čemu :)
2017 06 03