Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak informacije

Pozdrav, ima netko ko popunjava ove obrasce za slanje putem tiska putem neta. Ispuniti obrazac kao inače i samo na tisku teta treba očitati bar kod koji ćemo dobit na mejl. Jel bude kakvih komplikacija pri tome ili je bolje popuniti obrazac za slanje na licu mjesta?
2017 06 10
Hvala ti. A jel bolje to obavit preko tisak stranice ili čitam cure kažu da ima i neka aplikacija tisak code?
2017 06 10
Ja obavim sve preko tisak stranice. Isprintam si odmah obrazac , u dva primjerka . Tako da tetu zamolim samo za kutiju ( ako imas printer doma odlicno,ako ne neznam postupak),
2017 06 10
> Katarinapavlo: > Hvala ti. > A jel bolje to obavit preko tisak stranice ili čitam cure kažu da ima i neka aplikacija tisak code? Ja ispunim preko tisak stranice, na mail mi stigne bar kod koji samo pokažem teti na tisku i to je to.
2017 06 10
A meni se teta na kiosku čudila da što će njoj bar kod. I da OBAVEZNO moram imati isprintano u dva primjerka najavu. Pitanje: Da li je MORAM imati najavu isprintanu?
2017 06 10
> kanirpe: > A meni se teta na kiosku čudila da što će njoj bar kod. > I da OBAVEZNO moram imati isprintano u dva primjerka najavu. > Pitanje: Da li je MORAM imati najavu isprintanu? Ne,dovoljno je samo pokazati onaj kod koji se dobije na mail
2017 06 10
> leptiricaMo: > > kanirpe: > > A meni se teta na kiosku čudila da što će njoj bar kod. > > I da OBAVEZNO moram imati isprintano u dva primjerka najavu. > > Pitanje: Da li je MORAM imati najavu isprintanu? > Ne,dovoljno je samo pokazati onaj kod koji se dobije na mail Tako je, samo pokazite bar kod
2017 06 10
ja ne pokažem ni kod jer se neće prikazati na mobu, samo joj izdiktiram šifru koju dobijem i to je to
2017 06 10
Stvar je što i mene traže ISPINTANE popunjene obrasce i to kao obavezno. A čitam ovdje da to nije potrebno već je dovoljan bar kod. Kad sam gospođu na Tisku pitala hoće li bar kod, odgovorila mi je da joj to ne treba....
2017 06 11
Mogu one tražit ,ali lijepo pise da nije potrebno .ako nezna pravila firme neka ponovi,ponavljanje je majka znanja .samo bar kod skenira ga to je to
2017 06 11
Slala sam mnogo puta uz prethodno ispunjavanje na netu. Nema potrebe da imate isprintane obrasce kad ionako imaju sve podatke već upisane. Samo skeniraju barcode koji ste dobili mailom, a ako ne mogu, kao meni npr jer mi se barcode ne prikazuje na mobitelu, dovoljno je pročitati im šifru najavljenog paketa. One utipkaju šifru u svoj program i pokaže im se ispunjeni obrazac.
2017 06 11
Nema mi uopće tog crvenog...u tome je i problem :(
2017 06 13
> ATLANTIDA40: > Nema mi uopće tog crvenog...u tome je i problem :( Meni se pokaže ,sad sam preko moba i preko tableta i kompa,uvijek se pokaže
2017 06 13
Jeeeeees Uspješno kreiran obrazac :) Slijedi poduka tete na kisoku kako očitati bar code ;) Samo mi i dalje nije jasno zašto ne mogu preko kompa.
2017 06 13
Aj super .komp je kriv!!!procitaj joj šifru kako cure kazu sve im se učita ;)
2017 06 13
1 2