Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak paketomat - pomoć

Drage cure molim za pomoć ako se kome dogodilo slično. Šaljem preko paketomata kad mi treba veća kutija/paket i nikad nisam imala problema s njim. Stvarno je prejednostavno sve. Dolazim na paketomat neki dan i kliknem na ekran i nudi mi da skeniram QR kod (kojeg nemam, imam samo običan kod) i nema drugih opcija. Inače bude na ekranu da utipkam šifru, ali sada je samo prazan ekran i opcija da skenira mi taj kod. Pokušala sam skenirati kod kojeg sam dobila na mailu (običan kod) i skenira ga (čujem onaj zvuk) međutim ništa. Zvala sam info broj i kaže da im nije uredovno vrijeme. Poslala sam im mail i sad mi je samo da čekam da mi netko odgovori. Dok čekam da mi se netko javi pišem ovdje ako se kome tako šta dogodilo. Bila sam u velikoj gužvi prošli tjedan, a cura korektna uplatila istog trena kad sam joj poslala podatke i sad ja štekam
2017 06 11
Ja sam imala problema sa tim paketomatom , jer mi kupac nije dao točan broj mobitela , pa nije mogao podići paket . Pa sam zvala službu za korisnike ... Preko njih smo sve riješili . Zar nemaš neki drugi Tisak u blizini pa šalji preko njega ..
2017 06 11
Qr kod obicno stigne mailom. Nekad ga moras posebno otvoriti u mailu, probaj pogledat mail ponovo.
2017 06 11
Moze mi neko objasnit korak po korak koristenje paketomata?Gledala sam na njihovim stranicama i tamo govori da prije moram spakirati paket,sto znaci da ne ide u njihovim kutijma?Dal kreiram obrazac preko neta?
2017 07 11