Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Crvena kosa, pomoć

Pozdrav curke! So. This is the deal. Jako volim prčkat sama oko svoje i tuđe kose iako nisam profesionalac, čisto iz ljubavi i znatiželje :D te kao i (vjerujem) mnoge vodim borbu kao crvenokosa. Redosljed događaja je sljedeći. 5 godina sam bila crna, bojala se i šišala sama (uvijek je izgledalo više nego pristojno). Otišla sam frizerki jer sam se poželjela crvene kose. Skinula je crnine koliko je mogla, i stavila crvenu, ali još uvijek je sve to bilo jako smeđe i narančasto, pa smo se dogovorile da ću se za 15 dana obojati sama u crveniju crvenu. Onda sam kupila Olia 6.66 crvenu boju i ispalo mi je pretamno. Ne znam do čega je. A bila sam na tako dobrom putu ka svjetlijoj boji... Kako da sad sama posvjetlim tu postojeću crvenu? Da kupim tu istu crvenu (jer je prekrasna, puna crvena ali ispada puno tamnije nego na slici) i neki jači hidrogen, tipa 9%-tni? Nikako nisam mogla saznati koji je postotak onoga kojeg dobijem u kutiji s bojom. Htjela bih ovu boju s kutije samo da ne ispadne tako tamna :( Pretražila sam čitav svijet interneta i uputstava i nigdje nisam naišla na odgovor. :'(
2017 06 12
Ja sam se prelooooooomila tražeći tu wellu, svi su mi za to govorili, i nigdje. Ako su i bile dvije tri kutije na polici, neke smeđe i plave 😔 Malo ću istražiti pa pokušati onda s tom iz bipe. Što drugo 😁
2017 06 13
Schwarzkopf boje primaju fantasticno, ali isusuju kosu pri farbanju vise od ostalih. Ubaci obavezno maske za kosu u smjesu boje.
2017 06 13
> cipelitza: > Schwarzkopf boje primaju fantasticno, ali isusuju kosu pri farbanju vise od ostalih. Ubaci obavezno maske za kosu u smjesu boje. meni je općenito crvena strašno agresivna. Kovrče mi je uništa skroz, imam ih još 5 na glavi možda, a bila sam ko ovca :,'( Godinu dana nisam crvena, odrezala sam 30cm kose, ali ne vraćaju se. wellu, na žalost, nećeš naći jer su je povukli s polica, ne znam zašto, mamicu im! i regenerator im je bio najbolji na svijetu ikada, a cijena smiješna.
2017 06 13
kakvi su im samponi? wella jelte. one mrcine od litre u crvenim bocama?
2017 06 13
e za šampone ne znam, to nismo probale nikada. Samo head& shoulders. Ali regenerator smo mama i ja koristile baš dugo. Mislim da je oko 30ak kn bio, litra ili pola. Savršen je bio! :(
2017 06 13
> SaraKedavra: > e za šampone ne znam, to nismo probale nikada. Samo head& shoulders. Ali regenerator smo mama i ja koristile baš dugo. Mislim da je oko 30ak kn bio, litra ili pola. Savršen je bio! :( jaranica mi fali onaj za volumen. kune se zena dae vrhunski. e sad, men taj bas i ne treba, jelte
2017 06 13
a di ima tih šampona? :O jel ima i regeneratora?
2017 06 13
Wellu imate na lookfantastic.com :) besplatna postarina. Doduse ne znam jel ima to sto trazite ali ja sam uzimala neke preljeve silver da maknem zutilo i prezadovoljna sam
2017 06 13
> anas28: > Wellu imate na lookfantastic.com :) besplatna postarina. Doduse ne znam jel ima to sto trazite ali ja sam uzimala neke preljeve silver da maknem zutilo i prezadovoljna sam ohoho! fala na info!
2017 06 13
Evo ja c' rec' moje iskustvo..nisam pro pa da me profesionalci neb popljuvali..kupim boju tamnija mi neg na slici al ocu bas tu na slici..aj drugi put ce bit bolje-i nije..i pitam jednog profesionalca..naime pregledanjem ustanovim da je razvijac boje 6 postotni..pitam njeg da stavim 9 postotni..veli ne preporuca al probaj😄 ..odlucim moja je kosa riskirat cu i probat..kupim istu boju al jedan dodatni hidrogen sa strane..dakle sad imam jedan od 6 %i jedan od 9 %..pomjesala ih oba i zamutila u tu boju-i dobiijem zeljenu boju..dakle zadovoljna sam..🙆💇 E sad slucajno il ne- al men je iskustvo dobro
2017 06 13
Meni su Wella šamponi grozni. Jednom sam kupila i nikad više. Prhut dobila, a opet možda meni nije pasao, a nekom drugom bi.
2017 06 13
Dakle: umutiti jednu ovu od Palette-a, jednu od Schwarzkopfa, jedan 6%-tni i jedan 9%-tni hidrogen, i regeneratora! Mislim da neka frizerka ovo čita da bi se za glavu uhvatila 😂😂😂 šalamala, neću miješati proizvođače, ali iskoristit ću tvoje dobro iskustvo s nekom random farbom i jačim hidrogenom. Treba probat, jednom se živi, je*iga 😁
2017 06 13
A što se tiče Wellinih šampona, meni su kriminalno loši. Probala sam neki najfensi, valjda 5 u 1, kako god je već bilo. Tjeme hoće otpast od češanja, napravile mi se ranice, perut, nikako mi nije odgovarao. Inače koristim prirodne šampone ili evo sad otkako sam crvena sve te neke profi za očuvanje boje sjaja volje i svega ostaloga što crvenilo iscrpi iz nje:)
2017 06 13
Nemoj kupovat uopce boje u kutiji,smrt su za kosu,probala sam sve crvene u kutijama sto mozes kupit klasicno u drogerijama sve ispadaju pretamno i nikad neces moc dobit tu intenzivnu osim ako ti kosa nije plava,najbolje ti jr narucit sa amazona loreal highlights imas u nijansama red i mangenta,one imaju blansa mrvicu u sebi i nijansa je mrak,druga varijanta koju ti preporucam je da odes kod frizera samo malo izblansat kosu 10 minuta sto nece pretjerano ostetiti kosu i od tog trena stavljat samo prirodne veganske pigmente koji ne ostecuju kosu uopce tipa manic panic itd.to je po meni najbolje rjesenje samo se moras farbat svakih 3 tjedna al crvenokose smo pa znamo muke nedaj boze da se ispere ili bude malo izrasta 😂
2017 06 14