Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Odustajeeeeeem

Ali nisi mi na pitanje odgovorila😕 I pospremi malo sobu dušo, ne može ti mama to cijeli život radit.
2017 06 15
> IvanaHercegovac: > Ali nisi mi na pitanje odgovorila😕 Ali zašto bih? :') Nemam neku veliku potrebu odgovarati preprodavačima. Ili ćeš mi zbilja tvrditi da nosiš 34/36/38/40/42/44? Ili imaš mamutetusestruujnustrinu u svim veličinama i oblicima pa prodaješ od cela familija?
2017 06 15
> Monifique: > > IvanaHercegovac: > > Ali nisi mi na pitanje odgovorila😕 > Ali zašto bih? :') > Nemam neku veliku potrebu odgovarati preprodavačima. > Ili ćeš mi zbilja tvrditi da nosiš 34/36/38/40/42/44? Ili imaš mamutetusestruujnustrinu u svim veličinama i oblicima pa prodaješ od cela familija? Ajme! I ona je preprodavacica? Ajme!
2017 06 15
Ne, čitaj. Žemska nosi 34/36/38/40/42/44. Čitaj, cipela, opada ti koncentracija.
2017 06 15
Ne bi vjerovala ali stvarno imam. Kad smo plodna rasa Šta ćeš😅
2017 06 15
Pospremi sobu? HAHAHHAHA Aj stara, ne spuštaj se uvijek nisko koliko jesi. I ne, nemaš. I prodaješ šrot tipa "jakna kao nova (iz 1999.), SAMO rupica na kapuljači".
2017 06 15
Stara ti znaš bolje od mene koga ja imam i kad je šta proizvedeno, sve znaš, još samo da pospremis tu sobu i obuces kupaći preko gaća ili nečega što nije u dodiru sa hmm, pa onda gonjaj po svom
2017 06 15
> Monifique: > Ne, čitaj. Žemska nosi 34/36/38/40/42/44. Čitaj, cipela, opada ti koncentracija. Kajaznam, men bi bilo skroz cudno da svi ukucani nose isti br cipela. Jos da otac familije nosi broj manji od 44, tob vec bilo i pomalo tuzno. Skoro ko dekoltirana majica il aljina na fosni. Tuga brate. :(
2017 06 15
A nisi nabrojala 23, 24, 25, 27, 😁 još će ispast da smo mi sa raznolikim ormarom sami sebi ujne strine babe i tetke, i kćeri i unuke😅 cipele su od muža inače ako koga zanima😅 možda bi bilo isplativo preprodavat, onda bi to bile kod mene one cipele ko noge od stola i sve u 36 veličini, ali nema toga u mojoj bašti😅
2017 06 15
> IvanaHercegovac: > A nisi nabrojala 23, 24, 25, 27, 😁 još će ispast da smo mi sa raznolikim ormarom sami sebi ujne strine babe i tetke, i kćeri i unuke😅 cipele su od muža inače ako koga zanima😅 možda bi bilo isplativo preprodavat, onda bi to bile kod mene one cipele ko noge od stola i sve u 36 veličini, ali nema toga u mojoj bašti😅 Nis me vise ne cudi, eno nema tj dana da sam optuzena da sam samoj sebi sestra :')
2017 06 15
> Monifique: > Ti vodiš evidenciju, siroče moje... ali bravo za ažurnost podataka! > I otišla sam, nema me na forumu zbog tebe i tebi sličnih, > a ulogiram se zadnjih godinu dana jednom mjesečno, ili eventualno ako na mejlu vidim da mi je netko poslao poruku. > I da, nije lijepo preprodavati odjeću kupljenu u second hand shopovima... pec pec > :") Ako već odlaziš da bi se vratila, čemu bodlje? Nije fer, nije korektno. Mogla si u tišini prodavati dok ne prodaš, a ne otvarati temu i na sva zvoni objaviti, a namjera je reklama i boc, boc iglicama. Čudni neki svati na Forumu. :/
2017 06 15
"Fosna, spremi sobu, obuci gaće"... Drage moje, ako imate više od 18 godina, ovo je tužno. Lude potpuno... Ako imate djecu, božemesačuvaj, jadna djeca :( Sori što nemam 90 kila i sisurdače? Sori što imam posao, treninge, pisanje diplomskog, dečka i prijatelje pa mi soba nije uvijek uredna (ne smeta mojoj mami, nemote se ni vi grist zbog toga, sijede će vam doć), a isto tako, sori što niste dovoljno zumirala slike pa da vidite da ispod kupaćeg imam tange. A ovo za bodlje, katice zlatice, čitaš li ti išta gore, pa si mene za bodlje našla prozivat? O živote... svačeg ima ovdje. :')
2017 06 16
1 2 3