Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Godisnji u Beogradu :)

Decko i ja rezervili apartman u Savamaloj i sad nas zanima gdje je najbolja klopa, gdje izac, gdje jeftino proc za kupnju krpica, dje kupiti karte za javni prijevoz.. Svaki savjet dobro dosao :))
2017 06 16
Karte za gradski prijevoz možete kupiti na gotovo svakom kiosku, a ako ostajete dulje, imate i opciju kupovanja kartice na koju se nadoplati željeni iznos (isto na kiosku) te vrijedi za sva prijevozna sredstva. Mislim da je jedna vožnja preko te kartice oko 90 dinara, što je oko 6 kuna. Savamala je kvart nedaleko centra i odmah je tamo most za Novi Beograd, a u Novom Beogradu su veliki trgovački centri, npr. Ušće. Inače cijene po dućanima su slične kao kod nas, ali u samom centru grada postoje i razni butici njihovih dizajnera (npr. Balašević), a ima i nekih manjih zanimljivih butika na Bulevaru kralja Aleksandra, što nije daleko od centra za prošetati se. Što se tiče restorana, najbolje je zaobilaziti one najrazvikanije na Knez Mihajlovoj i Skadarliji jer su cijene visoke, a hrana je ok ali ništa posebno, i pokušati naći neke manje. Prije je za neku autohtnonu kuhinju vrlo poznat bio Znak Pitanja, meni je ostao u jako lijepom sjećanju od prije nekoliko godina, ali sam čula da je promijenio vlasnika pa ne znam kako je sad. Definitivno najbolja pizza u gradu je u Pizza baru u Novom Beogradu, mislim da gdje god da jedete po nekim manjim restoranima, vjerojatno ćete biti zadovoljni :) Za izlaske, na Savamali ima niz malih pivnica i najpoznatija je Berliner pa to svaako preporučujem, pogotovo što sam čula da će se zatvoriti zbog izgradnje Beograda na vodi. Inače i to će Vam biti blizu pa možete pogledati, iako to nije nešto što je mene impresioniralo :) U Bg je jako dobra kulturna scena, ima puno kazališta, filmskih dvorana i sl. pa ako Vas i to zanima, svakako preporučujem i otići nešto pogledati. Ako Vas još nešto zanima, javite se :)
2017 06 16