Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Čepići za probavu

Hej, malo mi je neugodno, postaviti pitanje, ali da li itko zna nakon koliko počnu djelovati ćepići za zatvor?
2017 06 17
Ja sam malenoj svojevremeno morala stavljati,to su klizme i djeluju ODMAH👍
2017 06 17
jedi laganiju hranu, da se ne navučeš na te čepiće.... mahunarke, maslinovo ulje.....natašte
2017 06 17
Nama nije pomagalo nista-ni korigiranje prehrane ni probioticke kapi ni koncentrat suhe sljive,cak ni Portalak sirup.ako 3 dana nema stolice,lijecnik savjetuje da se stavi klizma :/
2017 06 17
Hvala punooo Ma napuhana sam uzasno nisam danas bila a imam doma pa sad ne znam kako to djeluje
2017 06 17
To počinje odmah djelovati, mada je poželjno izdržati jos 5, 10 minuta da ostatak stolice u crijevo omeksa. Ja imam redovnu stolicu, ali znam se iz nekih razloga začepiti, i onda nis ne pomogne jer je zapečeno na izlazu 😎. Pa si stavim glicerinski čepić, galenski laboratorij Split, najjeftiniji i ok je....i lipo se odcepim 😁
2017 06 17
gadno je to,koga zadesi, a pomažu i tablete, al brate, to te do mozga očisti, nakon toga moraš leć da dođeš ksebi..... ,:(
2017 06 17
Ovisno o zacepljenosti, moze proci i pola sata dok mr.poo ne krene.
2017 06 17