Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Shvaćam li osobno?

Cure, pitanje? Koje je vaše mišljenje o slijedećem, pokušat ću ukratko. Javim se curi , kupila bih artikal cijene 1000 kn i tražim dodatne slike i recimo deklaraciju. Dobim odgovor da je sve origigi kako treba i da slike pošalje.. Čekam, čekam...ništa nije poslala, ok. Lijepo si odem u dućan i kupim nešto za dio novaca, nebitno. Nakon osam dana javlja se da je zaboravila i da je slučajno izbrisala por. Ok. Pošalje nekoliko slika. Obzirom da sam dio novca potrošila koji sam imala za kupnju ponudim dio zamjenu dio novac i nakon par poruka se dogovrimo. 600 kn novac, ostatak odjeća, sve ok. I sad ponudim uplatu novca i slanje robe po dolasku artikla, ne paše joj jer bi da pošaljem odmah robu jer ide na put pa da stigne. Onda ponudim 300 kn uplate i slanje robe odmah, ne paše joj jer joj treba hitno novac do petka i sumnjičava je prema meni ( kao nigdje to nema da se šalje skupi artikal prije uplate cijelog iznosa) a ona nudi da platim odmah 500, robu, a po primitku 100 ( uz odmah slanje robe) Onda ponudim još nešto veći iznos za uplatu, a ona da ionako povoljno prodaje i premišlja se jer mi je izišla u susret sa zamjenom a ima već dvoje zainteresiranih i da uplatim odmah sav iznos i robu pa da onda šalje jer bi se mogla predomisliti. Govori da je sve provjereno i ispitano i da je žena ozbiljna i od riječi i da ja stvari shvaćam preosobno??? Da nije prema meni sumnjičava već se općenito opekla?? Onda ponudim pouzeće, ni to ne paše jer je presporo..hitno joj treba novac. Mislim žena nije bila nepristojna, ima sve pozitivne povratne, ali zbilja mi se ovo nikako ne čini ok. I još za vrijeme dogovora dok se dopisujemo obnavlja oglas navedenog artikla?? Jesam li ja preskeptična ili??? Šta vi mislite, ako vam se dalo čitat. P rvii put imam ovakvu čudnu situaciju, ili se bar meni čini čudna.
2017 06 26
a tesko je bilo sta reci ;) imala sam nesto slicno ali sam odustala jednostavno mi se neda cim netko pocne komplicirati odustajem......
2017 06 26
Ma zbilja sam htjela taj artikal i ponudim uplatit na račun 600 kn i to nije ok jer tko njoj garantira da će vidit ostatak? Pa tko meni garantira išta, uopće se sebi čudim da sam i to tako htjela, ali kao izišla mi u susret sa zamjenom pa reko ok. Al nijedna opcija nije bila zadovoljavajuća osim da uplatim unaprijed sve... Naravno da sam odustala..
2017 06 26
Zaobići u širokom luku, smrdi na prijevaru..
2017 06 26
Smatram da nikad nije sigurno kupovati išta ovdje za neku veću svotu novca jer se nikada ne zna, a kao što smo se uvjerili već i nekoliko puta, povratne više nisu toliki pokazatelj sigurnosti kao nekad, dakle jedino dolazi u obzir primopredaja. Dovoljan je rizik već sama svota novca, plus uzimajući u obzir korisničino ponašanje, najbolje zaobići.
2017 06 26
Ma ne mogi shvatit nikako, ako već idemo na povjerenje, uvjetno rečeno nije dovoljno da uplatim 600 kn na neviđeno što nije mali iznos već sve..niđe logike, kad malo promislum i s tim sam se zaletila. Meni ona ne vjeruje, al ja bi trebala njoj na osnovu??? Btw, nije poslala sliku deklaracije, nazovi tako, garantira. Ne kažem da artikal nije ok, vjerujem da da, ali ovakav odnos prema kupcu nije baš korektan niti mi je ostavila dojam povjerenja. Čak sam postajala sve skeptičnija svakom porukom jer zbilja upire na svoju i ne uzima u obzir perspektivu kupca. Ne znam..
2017 06 26
E morala bi imati povratnih ko ja da joj uplatim 600kn :P A čim krene ovakvo kompliciranje nebiovak-nebionak-jakojehitno, tu se lagano okreneš na peti...
2017 06 26
Najbolje su mi te koje stalno putuju , sele se itd..znam kako je kad nesto zaista zelis ,ali kad vec ovako komplicira sigurno joj bas i nije stalo da proda ( iako tvrdi suprotno), jednostavno te vec prode i volja za tim artiklom
2017 06 26
> PetiElement: > E morala bi imati povratnih ko ja da joj uplatim 600kn :P > A čim krene ovakvo kompliciranje nebiovak-nebionak-jakojehitno, tu se lagano okreneš na peti... Da,ima deset puta manje, al mene je izbacilo iz takta što kao meni ne vjeruje za 300 kn hoće dobiti a ja trebam vjerovat za sve. A ako ćemo o povratnima imam ih punooo više.
2017 06 26
> glitterica: > Najbolje su mi te koje stalno putuju , sele se itd..znam kako je kad nesto zaista zelis ,ali kad vec ovako komplicira sigurno joj bas i nije stalo da proda ( iako tvrdi suprotno), jednostavno te vec prode i volja za tim artiklom
2017 06 26
> Majalike: > > glitterica: > > Najbolje su mi te koje stalno putuju , sele se itd..znam kako je kad nesto zaista zelis ,ali kad vec ovako komplicira sigurno joj bas i nije stalo da proda ( iako tvrdi suprotno), jednostavno te vec prode i volja za tim artiklom Da, vjerojatno je bilo dvojbi, ali ako si odlučio pristat onda se treba toga i držat, bar se ja trudim biti fer po tom pitanju. A to što oglašava novi oglas dok dogovara sa mnom znači ako se tko javi za cijeli iznos ja ću dobit odmah korpu..ok.i istovremeno se pozivat na korektnost i držanje riječi..nekako mi ne ide baš
2017 06 26
za te novce draga moja.. nema sanse da bih riskirala. no way.
2017 06 26
> anaa1207: > za te novce draga moja.. nema sanse da bih riskirala. no way. Nije bilo suđeno..ma da, u pravu ste..
2017 06 26
Draga Majalike, dobro da si preskočila ovu stvarno razumnu, povjerljivu i nadasve uslužnu prodavačicu. Sad mogu ja u kupovinu za soma kunića 8-) Još kad bi znala kaj trebam tražiti....
2017 06 26
> supermamica: > Draga Majalike, dobro da si preskočila ovu stvarno razumnu, povjerljivu i nadasve uslužnu prodavačicu. > Sad mogu ja u kupovinu za soma kunića 8-) > Još kad bi znala kaj trebam tražiti.... :")
2017 06 26
1 2 3