Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

DIOR I CHANEL

Tražim orginal nekorišten dior i chanel makeup,nemam vremena pretraživati stranicu po stranicu pa mi možete poslati ponudu u inbox. Hvala :))
2017 07 19
Nije ti to ne znam koliko stranica, ako u tražilicu upišeš 'Dior novo' imaš 11 str., a 'za 'Chanel novo' 20. To preletiš u par minuta ;)
2017 07 19
Jos stavis "original" i eto ti 5stranica 😃 I kad ih pootvaras vidis u opisu "Nije original" te otpises, i ostane ti 1 stranica..kad malo jos prosvrljas po slikama shvatis da su samo 4 oglasa stvarno novi proizvodi :D Od ta 4 oglasa samo 2 korisnice su blokirane, 3.se logira al ne odgovara, a 4.ti odgovori..uplatis i uz malo srece kroz cca samo 26 dana imas novo original Chanel rumenilo ,:) Bar si prosla povoljno 8-) P.S.zezam se al nije daleko od istine, nema tako puno da se ne moze pregledat.
2017 07 19
Ah, zaboravih tagove, pola vidis da nije Chanel/Dior iz prve slike.
2017 07 19
:') :') :') Sonja90, sve si rekla!
2017 07 19
> sonja90: > Jos stavis "original" i eto ti 5stranica 😃 I kad ih pootvaras vidis u opisu "Nije original" te otpises, i ostane ti 1 stranica..kad malo jos prosvrljas po slikama shvatis da su samo 4 oglasa stvarno novi proizvodi :D > Od ta 4 oglasa samo 2 korisnice su blokirane, 3.se logira al ne odgovara, a 4.ti odgovori..uplatis i uz malo srece kroz cca samo 26 dana imas novo original Chanel rumenilo ,:) > Bar si prosla povoljno 8-) > P.S.zezam se al nije daleko od istine, nema tako puno da se ne moze pregledat. Draga Sonja,može se pogledati i nije problem raspoznati orginal od fejka ali isto tako oni koji prodavaju mogu mi poslati ponudu u inbox,tako da ne vidim problem sa ovakvom objavom. Svakako da ima svega na ovim krpicama ali ima i predivnih djevojaka koje prodavaju orginal brendove i pošalju u rekordnom roku. 🙂
2017 07 20
Nema problema s objavom, ali je velika vjerovatnoća da oni koji prodaju ne zalaze na Forum.
2017 07 20