Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

iskustva - zarazni pseći kašalj

ima li itko iskustva sa zaraznim psećim kašljem? naime, od jučer moja pesica gotovo bez prestanka povraća svu hranu i vodu koju stavi u usta (i to u roku od cca 1 min nakon što konzumira isto), a u međuvremenu izbacuje bijelu pjenicu. Vet kaže da je to zarazni pseći kašalj koji traje cca 3 tjedna, ali joj zapravo nije dao nikakvu terapiju i njoj još uvijek nije ništa bolje. Zanima me ima li koja iskustva i neki pametni savjet jer sama ne znam kako da joj malo olakšam ,:(
2017 07 20
Ići kod drugog veterinara pod hitno po drugo mišljenje. Ne kužim kako joj nije dao nikakvu terapiju, a psu je loše. Mislim ako ništa vode ne pije da bi trebala infuziju primiti pogotovo po ovim vrućinama. Probajte joj na špricu vode da ne dehidrira.
2017 07 21
Uf, i prosle godine u isto vrijeme pseci kasalj. Moj vet upozorio da se ne ide po psecim parkovima dok ne prođe epidemija...bilo je i ruznih nesretnih zavrsetaka...nadam se da je sa pesekom sve u redu <3
2017 07 27