Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Koliki kofer??

Koliki kofer biste preporučile za 9 dana maturalne ekskurzije ? Hvala cure :)
2017 08 12
prvo vidi sto sve mislis nosit od odjece, obuce
2017 08 12
Super si je savjetovala, tratincice :D! Pa to i je pitanje koliko toga da ponese! Mali, ljube. Ne želiš provesti vrijeme presvlačeći se. Npr: 4 gornja i 4 donja komada, koji se lako međusobno kombiniraju, rublje, u jednom paru obuće putuješ, drugi je u koferu, krpica za spavanje i to je to.
2017 08 12
:') :') otkidam na izjavu Gitadevi ,:) Moj odgovor bi bio -Nadji sto veci i sretan put :") o:)
2017 08 12
Prije svega neophodne informacije za daljnji savjet su: Hoces li se kupati tamo u moru/bazenu? Hoces li izlaziti navecer? Hoces jesti fast food? Hoce li prijateljice pozajmiti robu od tebe? Ides li na izlete tipa penjanja po brdu i sl.? Zasto je sve to bitno..ako su odgovori DA..za kupanje trebas 2 kupaca, automatski moras imat i neki pareo :P ..ako ces izlaziti moras imat valjda 2haljine/suknje i sandale/stikle nesto za van ili bar "svecane" tenisice :) bolje uzet i dva para jer mozda jedne nazuljaju :D ,opet ako jedes usput racunaj da ces se ubrljati ,:) pa trebas rezervu, ako ces pozajmiti svoje racunaj da ce ti prijateljici kanuti tamo neki senf ili ce propalit cigarom..ako ides u neko penjanje ili ludi luna park racunaj na blato/mokru odjecu/nesto slicno. Donje rublje ne zaboravi, u svim navedenim situacijama dobro dodje ;) Smanjim si kolicinu jedino razmisljanjem imam 2 kratkih hlaca koje su klasika pa cu isfurat prva 2 dana navecer uz neku bluzu a onda cu obuci za dan uz nesto obicno. Uglavnom jedne od njih obucem jednom :D no bolje sprijeciti nego lijeciti ;) Btw.uvijek te moze iznenaditi vrijeme, moras uzet jaknicu i duge hlace..aj tene obicne i svecane vec imas vjerojatno pa ne moras dodavat i trece. Ako bi bilo bas jako haldno moras imati i majicu dugi rukav, a ako bas tad zelis navecer izac moras sve poduplat jer nema smisla bit u istom dan i noc,ne?! Kao sto rekoh, rezerviraj mjesto za 2 kufera al pokusaj natrpat u jedan sto veci. Da zbrojim : 2sorca univerzalna, 2 za plazu, pareo/haljina za kupanje, 2kupaca, minimum 2 haljine/suknje, 9majica, 7 bluzica, 2 hlaca, majica dnevna i bluza svecanija dugi rukav, jaknica, 2 tena, 2 sandala, jedne papuce za sobu i jedne za plazu (mozda i dvoje, to sve nekvalitetno mozda pukne od vode). Eeeej da, torbe..pa vidi koliko majica i cipela imas i u kojim bojama pa po tom gledaj,dakle 3-5 i ok. Aah da za pentranje trenirka ;)
2017 08 12
Bože sačuvaj :o ! Dakle, stalno sam na nekom putovanju, pred par dana sam došla iz Španjolske, prepakirala se otišla u Holandiju, vratila se sad se pakiram za dva tjedna Dalmacije.....uvijek isti kofer, dimenzija cca 55x35. Izlazim, idem na koncerte i izložbe, spavam, kupam se, šetam......i sve stane u taj kofer. Od brojeva Sonje90 malo mi se vrti ,:( :')
2017 08 12
hahahaha ja potpisujem sonja90, ni sama ne bih napravila bolji popis :')
2017 08 12
9 dana...ajme ko će na vas paziti 9 cijelih dana... lijepo sve što želiš ponijeti izvadiš na krevet onda izvadiš 3 kofera- mali, srednji i veliki i gledaš koji bi bio najbolji a možeš i drukčije izvadiš kofer koji najviše voliš i napuniš ga tako da u njega može stati još i ono što ćeš tamo kupiti ako bilo što zaboraviš. tu su prijateljice, sve će imati viška svega!!!! lijep provod ti želim!!!! ne odvajaj se od grupe i pazi na lovu!
2017 08 12
> Poisene: > hahahaha ja potpisujem sonja90, ni sama ne bih napravila bolji popis :') Iznimno mi je drago sto nisam jedina, thumbs up :) :) :P
2017 08 12
> gitadevi: > Bože sačuvaj :o ! > Dakle, stalno sam na nekom putovanju, pred par dana sam došla iz Španjolske, prepakirala se otišla u Holandiju, vratila se sad se pakiram za dva tjedna Dalmacije.....uvijek isti kofer, dimenzija cca 55x35. Izlazim, idem na koncerte i izložbe, spavam, kupam se, šetam......i sve stane u taj kofer. > Od brojeva Sonje90 malo mi se vrti ,:( :') Ček ček..gdje ono idete, cula sam danas za neku pijavicu..racunajte na to ;)
2017 08 12
Bila sam iskrena, uvijek je krcato i nategnuto. Putujem i ja recimo 8puta godisnje i znam po izrazima lica da se cesto ljudi pitaju "jel ova doselila", al koga briga ako sam na odmoru, zasto da si uskratim gust brda robice i sminke. Ne biram ni dugo i svuda stignem. Plus prosle godine na moru se dogodila uzasna bura i zahladjenje da mi je stvarno trebala jaknica i sve jesenje. Bezveze sam nosila topliju robu ove godine ali prosle eto super doslo. Zanimljivo vecina turista je imala topliju robu..dakle nisam jedina :) U zapadnim zemljama blize nama opet ljeto nije uvijek ljeto,noc je hladnija..moram uzeti i nesto toplije jer nikad ne znas isto tako :) Sve u svemu uvijek sam natovarena :D Sreca pa ne idem avionom cesto i jezim se na taj prijedlog zbog ogranicene kilaze :/ Auto je zakon ;) :P
2017 08 12
> sonja90: > Bila sam iskrena, uvijek je krcato i nategnuto. > Putujem i ja recimo 8puta godisnje i znam po izrazima lica da se cesto ljudi pitaju "jel ova doselila", al koga briga ako sam na odmoru, zasto da si uskratim gust brda robice i sminke. Ne biram ni dugo i svuda stignem. > Plus prosle godine na moru se dogodila uzasna bura i zahladjenje da mi je stvarno trebala jaknica i sve jesenje. > Bezveze sam nosila topliju robu ove godine ali prosle eto super doslo. > Zanimljivo vecina turista je imala topliju robu..dakle nisam jedina :) > U zapadnim zemljama blize nama opet ljeto nije uvijek ljeto,noc je hladnija..moram uzeti i nesto toplije jer nikad ne znas isto tako :) > Sve u svemu uvijek sam natovarena :D > Sreca pa ne idem avionom cesto i jezim se na taj prijedlog zbog ogranicene kilaze :/ > Auto je zakon ;) :P Slazem se, treba biti spreman za sve. Ja sam nedavno isla na put, u 4 drzave i svaka ima dugaciju klimu i morala sam ponijeti odjecu za sve prilike. Nekad se jednostavno mora, a nekad sam neodlucna pa ponesem sve sto stane :D Ali ovo sto si napisala gore je sasvim u redu. Necu igurno navecer nositi nesto sto sam nosila po danu, ako idem van i slicno, potrebno je ponijeti dosta toga. Barem meni. :)
2017 08 12
> gitadevi: > Bože sačuvaj :o ! > Dakle, stalno sam na nekom putovanju, pred par dana sam došla iz Španjolske, prepakirala se otišla u Holandiju, vratila se sad se pakiram za dva tjedna Dalmacije.....uvijek isti kofer, dimenzija cca 55x35. Izlazim, idem na koncerte i izložbe, spavam, kupam se, šetam......i sve stane u taj kofer. > Od brojeva Sonje90 malo mi se vrti ,:( :') Svaka ti cast meni u taj kofer ne stanu rucnici za plazu i kozmetika.. znaci isto kao i Sonja90 nosim hrpuuu stvari iako bih voljela smanjiti al ne ide 😂😂
2017 08 13
> Poisene: > > sonja90: > > Bila sam iskrena, uvijek je krcato i nategnuto. > > Putujem i ja recimo 8puta godisnje i znam po izrazima lica da se cesto ljudi pitaju "jel ova doselila", al koga briga ako sam na odmoru, zasto da si uskratim gust brda robice i sminke. Ne biram ni dugo i svuda stignem. > > Plus prosle godine na moru se dogodila uzasna bura i zahladjenje da mi je stvarno trebala jaknica i sve jesenje. > > Bezveze sam nosila topliju robu ove godine ali prosle eto super doslo. > > Zanimljivo vecina turista je imala topliju robu..dakle nisam jedina :) > > U zapadnim zemljama blize nama opet ljeto nije uvijek ljeto,noc je hladnija..moram uzeti i nesto toplije jer nikad ne znas isto tako :) > > Sve u svemu uvijek sam natovarena :D > > Sreca pa ne idem avionom cesto i jezim se na taj prijedlog zbog ogranicene kilaze :/ > > Auto je zakon ;) :P > Slazem se, treba biti spreman za sve. Ja sam nedavno isla na put, u 4 drzave i svaka ima dugaciju klimu i morala sam ponijeti odjecu za sve prilike. Nekad se jednostavno mora, a nekad sam neodlucna pa ponesem sve sto stane :D > Ali ovo sto si napisala gore je sasvim u redu. Necu igurno navecer nositi nesto sto sam nosila po danu, ako idem van i slicno, potrebno je ponijeti dosta toga. Barem meni. :) Kako god okrenes nosis puno :P Evo ima jos takvih, bas fino :")
2017 08 13
A jel nosite i prasak za rublje? ..ja malo moram za svaki slucaj ,:)
2017 08 13
1 2