Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tehničari spavaju mjesecima

Trebalo bi ih malo trgnuti! Iako su obećali da će maknuti ove viruse sa servera to se ne događa. Nikog baš nije briga za platformom. Sve manje kupaca, a forum umire vec mjesecima. Mislim da zaposleni i vlasnici misle kako se stranica može brinuti sama o sebi. A ako već nikog nije briga, onda ju jednostavno ugasite! Jer ovo liči na ruglo. Hvala
2017 08 18
Potpisujem😕
2017 08 18
Da..baš tužno...trebalo bi uvesti ovdje neku novu pametnu priču...malo svježine...
2017 08 18
> Brdosuza: > Trebalo bi ih malo trgnuti! > Iako su obećali da će maknuti ove viruse sa servera to se ne događa. > Nikog baš nije briga za platformom. Sve manje kupaca, a forum umire vec mjesecima. > Mislim da zaposleni i vlasnici misle kako se stranica može brinuti sama o sebi. > A ako već nikog nije briga, onda ju jednostavno ugasite! > Jer ovo liči na ruglo. > Hvala Zeno svaka ti stoji !
2017 08 18
> Brdosuza: > Trebalo bi ih malo trgnuti! > Iako su obećali da će maknuti ove viruse sa servera to se ne događa. > Nikog baš nije briga za platformom. Sve manje kupaca, a forum umire vec mjesecima. > Mislim da zaposleni i vlasnici misle kako se stranica može brinuti sama o sebi. > A ako već nikog nije briga, onda ju jednostavno ugasite! > Jer ovo liči na ruglo. > Hvala Slazem se,vise nista ne radi kako bi trebalo..
2017 08 18
Meni je isto već muka od botova,ubacili su se i pod artikle, više nemam volje ništa ni gledati. Sve mi se čini da će stranica na moju osobnu bojkot listu.
2017 08 18
Ovo je postalo leglo virusa, sramota, ne znam sta drugo rec. Jadno i zalosno.
2017 08 18
mozda ju zbilja trebaju gasiti jer ako ce se nastaviti ovako, nema smisla. ne znam ni tko je "vlasnik" ni tko su developeri ni tko je admin ili korisnicka podrska ali uspoređujem sa platformom koju razvijamo u firmi npr. i NEZAMISLIVO mi je da itko dopušta ovakvo rasulo.. ne optuzujem nikog, ali steta.. bas steta
2017 08 19
Vlasnici su iz Litve, a mi imamo jednu administratoricu na cijelu stranicu mk, koja zapravo tehnicke poteskoce prijavljuje njima. Ne radi ovdje nista. Svako malo nestaju kune za placene oglase koje nitko ne vraca..šteka učitavanje slika, logiranje, poruke, mailovi.. Kolekcije ne rade od prvog dana. Čak me smeta kojom brzinom se obrišu teme reklamiranja i blokiraju iste osobe..a ovakvo nesto ne smeta mjesecima, tocnije godinama..
2017 08 19
Pa nije problem napravit stranicu za prodaju i kupnju artikala, ocito misle da su krpice jedine takve vrste i da mogu kako oce. Al realno, da netko napravi altrenativnu stranicu ja bi se prva pribacila jer ovo je dno dna.
2017 08 19
hiijoooj, da se napravi pandan krpicama, otišla bih s guštom! no nikome ne se da zajebavat sa serverima, napraviti dizajn stranice je najmanji problem. SRAMOTA je da stranica od kao 240 000 korisnika ima jednog tehičara i to iz pi*de materine, tj. iz litve. To nam svima govori koliko im je do korisnika, a koliko do para koje nose reklame( blaženi adblock btw), no poanta je da bi i reklame bile za džabe da nema korisnica, pa smo u začaranom krugu... Osobno sam došla do toga da se ulogiram na minutu samo da mi se vrijeme log in-a na profilu promijeni i odem ća, ne da mi se ništa drugo. I tako 2x dnevno i dobro je,
2017 08 20
> anaa1207: > mozda ju zbilja trebaju gasiti jer ako ce se nastaviti ovako, nema smisla. > ne znam ni tko je "vlasnik" ni tko su developeri ni tko je admin ili korisnicka podrska ali uspoređujem sa platformom koju razvijamo u firmi npr. i NEZAMISLIVO mi je da itko dopušta ovakvo rasulo.. ne optuzujem nikog, ali steta.. bas steta dok god mi klikamo po stranici njima cure pare, tako da njima nema ju smisla gasiti
2017 08 20