Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova sam na Mojimkrpicama molim Pomoc

Zeljela bih staviti nesto na prodaju. Stavim slike,napisem opis i popunim sve, pritisnem ucitavanje i nista se ne događa. ,:(
2017 08 23
Možda je predugačak natpis...pisati će ti gdje je greška..
2017 08 23
Jesu li sandale žute, pink ili crvene?
2017 08 23
Može biti više razloga: prevelike slike, prekratki tagovi - i ne smije ih biti više od 5, možda nisi označila veličinu, materijale...
2017 08 23
Meni se to isto događalo, kad stavljam artikle s mobitela, kad upišem cijenu, moram kliknuti ponovno na rozi dio u kojem piše "Prodati" i tek onda ucitavanje! Naravno pod uvjetom da je sve ok, ovo kako su ostale navele, naslov, veličina, tagovi...
2017 08 23
Pozdrav, prvo trebate provjeriti program koji blokira java script i prilagoditi ga da ne blokira krpice. Onda počistite history i cache, pa provjerite jeste li stavili pravilan broj tagova (do 5), nemojte koristiti dijakritičke znakove, tagovi ne smiju imati manje od 6 znakova i više od 30 ili 35. Ono što nije dobro ispunjeno piše ultrasitnim slovima, pa dobro provjerite piše li išta ispod kućica.
2017 08 24
> Blliss: > Jesu li sandale žute, pink ili crvene? Prodajem dvoje sandale. Žute i pink. Isti je model.
2017 08 24
> Marinela29: > > Blliss: > > Jesu li sandale žute, pink ili crvene? > Prodajem dvoje sandale. Žute i pink. Isti je model. Roberto sandale za 150 kn?! Eno ih u trgovini za 60
2017 08 24
> srelefff: > > Marinela29: > > > Blliss: > > > Jesu li sandale žute, pink ili crvene? > > Prodajem dvoje sandale. Žute i pink. Isti je model. > Roberto sandale za 150 kn?! Eno ih u trgovini za 60 Izlaze iz asortimana pa su dobile na vrijednosti.
2017 08 24
> srelefff: > > Marinela29: > > > Blliss: > > > Jesu li sandale žute, pink ili crvene? > > Prodajem dvoje sandale. Žute i pink. Isti je model. > Roberto sandale za 150 kn?! Eno ih u trgovini za 60 Gledam tu po Ilici uovom Robertu more obuce snizeno na 39
2017 08 24
Smrdi na pokusaj zarade na preprodaji.Obzirom da si nova,mozda ne znas,ali MK su mjesto gdje kupujemo,prodajemo eventualno mijenjano artikle iz svog ormara po POVOLJNIJIM cijenama nego u trg
2017 08 24
Kupi sreco rađe od mene pa onds preprodsj skuplje. To je dozvoljeno
2017 08 26
Pa ima ih vise takvih koji prodaju skuplje nego sto kosta u trg...mislim kako moze majica kostati 200 kn,kakva je to majica na krpicama,pa radije cu otici u trg i kupiti a me ovdje riskirati...ili ono tipa nosene patike 150 kn al su jos nosive, pa jos postarina kome se to isplati...ovdje kad kupujes riskiras,to je cinjenica...ima svega ovdje
2017 08 26
> sanela1986: > Pa ima ih vise takvih koji prodaju skuplje nego sto kosta u trg...mislim kako moze majica kostati 200 kn,kakva je to majica na krpicama,pa radije cu otici u trg i kupiti a me ovdje riskirati...ili ono tipa nosene patike 150 kn al su jos nosive, pa jos postarina kome se to isplati...ovdje kad kupujes riskiras,to je cinjenica...ima svega ovdje To i ja kažem! Zara hlače 150 kn i poštarina 15, ako imam toliko, onda imam i još 20 da si dodam pa kupim nove
2017 08 26
> TinTina987: > > sanela1986: > > Pa ima ih vise takvih koji prodaju skuplje nego sto kosta u trg...mislim kako moze majica kostati 200 kn,kakva je to majica na krpicama,pa radije cu otici u trg i kupiti a me ovdje riskirati...ili ono tipa nosene patike 150 kn al su jos nosive, pa jos postarina kome se to isplati...ovdje kad kupujes riskiras,to je cinjenica...ima svega ovdje > To i ja kažem! Zara hlače 150 kn i poštarina 15, ako imam toliko, onda imam i još 20 da si dodam pa kupim nove Dobro kad su Zara hlače 150 kn, ali kad su LIKE zara hlače 200 kn...
2017 08 26