Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Esmara Heidi Klum

Hajdi volem. Gledati, ne slušati. Dočim, mislim da joj je kolekcija žešći promašaj. Ubibože nekvalitetna. Jasno, to je moje mišljenje. Ne radi se toliko o Hajdici koliko o tom histeričnom ponašanju kad dizajnerska kolekcija osvane u nekom žnj dućanu. To laktarenje, otimanje iz tuđih košarica, stampedo ženki koje se ponašaju kao da su ugrožena vrsta i bježe od lavova. Poslije onda, dobar dio tih, često kičastih i loše sašivenih stvari, završi u oglasnicima, po 2-3 puta većoj cijeni. Jer je Balmain. Jer je Wang. Jer nisi žensko ako nisi na sebe natandrčila Balmain HM krpu , koju je prethodno pregazilo krdo podivljalih bivolica. Dakle, ništa kontra Lidla. Ne mislim da je to odjeća za sirotinju (kako su pisali), pače, vrlo su mi drage njihove Esmara krpice i, kudikamo su blja kvaliteta od Hajdičinih leopard stvari. Osjeti se to pod rukom.
2017 09 21
> Newenter: > > cipelitza: > > > Newenter: > > >Je,nefertiti,ali Dadilja je nosila sve super usko i kratko,pa je na njoj izgledalo cajkasto,ali na Heidi izgleda "klasi",a i krojevi nisu uski.I u pravu si,ukusi su različiti.Makar mislim da ,ipak,,sve ovisi kak se iskombinira i kak na kome stoji. > > hajdinjo. erm, podjednako je i krestava ko dadilja. classy je zadnja rijec koja pada na pamet uz njenu sliku. realno. > > nebitno. vratimo se na njenu esmara suradnju. materijali si za ubit vola nekvalitetni. vec na oko na onim vjesalicama. krojilo ko da je dijete od dve godine vozec se na triciklu il neko mrtav pijan. cijene nimalo u skladu s ponudjenim. kad podvucemo, ponuda za primit se za glavu. zato su je puni hamperi u lidlari i dalje. nece ih cak ni one koje puno ne biraju. > Mislim,cipka,da si prestroga.Nemreš reči da Heidi nije "komad " i da na njoj odjeća ne stoji super i izgleda kvalitetnije nego što je.Glede materijala,ne znam,ali viskoza,pamuk,koža ,baš i nisu tak žnj, a glede kroja,mogu reči za ono što sam probala,bluza,top,hlače,gležnjače,stoji super,nimalo lošije od ostalih high street dućana,čak i bolje.I ja preferiram svilu,ali onda bluza ne bi koštala 79 kn. ljepota je u ocima promatraca. i toe posve okej. meni je muskobanjasta. a kad progovori pozli mi naglo. njezina boja glasa i oscilacije pri govoru mi otjeraju prst na mute. ovdje je rijec o necemu sto je napravila samoj sebi, tzv autogol, stavila je svoje ime vrlo brzopleto na nesto sto nit materijalom niti krojem zadovoljava i pocetnicke potrebe i ozbiljno oskudne financije. doduse, ovo ni esmari nije trebalo, inace nude cisti prosjek cijene i kvalitete. ovo je kolaboracija drito za odglumit da se nije dogodila.
2017 09 21
> corygan: > Hajdi volem. Gledati, ne slušati. Dočim, mislim da joj je kolekcija žešći promašaj. Ubibože nekvalitetna. Jasno, to je moje mišljenje. > Ne radi se toliko o Hajdici koliko o tom histeričnom ponašanju kad dizajnerska kolekcija osvane u nekom žnj dućanu. To laktarenje, otimanje iz tuđih košarica, stampedo ženki koje se ponašaju kao da su ugrožena vrsta i bježe od lavova. > Poslije onda, dobar dio tih, često kičastih i loše sašivenih stvari, završi u oglasnicima, po 2-3 puta većoj cijeni. Jer je Balmain. Jer je Wang. Jer nisi žensko ako nisi na sebe natandrčila Balmain HM krpu , koju je prethodno pregazilo krdo podivljalih bivolica. > Dakle, ništa kontra Lidla. Ne mislim da je to odjeća za sirotinju (kako su pisali), pače, vrlo su mi drage njihove Esmara krpice i, kudikamo su blja kvaliteta od Hajdičinih leopard stvari. Osjeti se to pod rukom. Zato sta je to jedino sta ce od Balmaina i Wanga (primjer sad, njih) vidit. Jer komad iz njihove redovne kolekcije kosta i do 20 puta vise nego kolaboracija sa npr. H&M. Bogami se ne laktare tako kad ti isti dizajneri samostalno izbace svoje nove kolekcije. Ali nema te love, bilo na akciji, bilo sa bijesnim dizajnerskim potpisima, koja moze kupiti stil. Ili ga imas ili ga nemas.
2017 09 21
Mislim da njoj ovo nije nikakav promašaj. Žena ima karijeru, ima ugled i jedna suradnja s Lidlom joj neće naškoditi nikako. Između ostaloga, to je možda skupo za ovdašnje mogućnosti, ne znamo kako kolekcija prolazi u Njemačkoj i susjednim zemljama. Možda je ipak puno bolje. Nadalje, ono što sam vidjela (npr. cipele) nisu ništa manje kvalitetne od npr. jednog H&M-a ili Zare, samo što eto, ovo je Lidl pa nije kul kupiti cipele "između salama i jogurta".
2017 09 22
Ja te suradnje dizajnera iz "visoke" mode sa high street dućanima gledam na pozitivan način u smislu,zato što si "obične" smrtnice mogu priuštiti nešto što je nalik na ono što oni rade za bogataše,zašto ne?Nisam ništa kupila U H&M-u od tih kolekcija jer mi nisu bile interesantne,a bile su mi i preskupe za tu kvalitetu.Inače,marke me ne impresioniraju same po sebi i nije me briga jel ću to kupiti u second handu,Lidlu ili nekom butiku,bitno mi je da mi dobro stoji i da ima što više prirodnog materijala u sebi,ako mi ide na golu kožu.A najsretnija sam kad to još kupim jeftino.Inače,ne bi nikad stajala u redu za neki komad odjeće ili se "tukla" za zadnji komad nečega.Ovdje nije bilo stampeda u dućanu ni naguravanja,čak ni puno raskupusane robe ,kak to znaju žene napraviti,zdopalo mi se što je roba zapakirana u zgodne kutijice koje se lako otvaraju.A kod Lidla najviše volim što možeš sve vratiti i dobiti pare natrag bez ikakvog objašnjavanja.
2017 09 22
Cipka,moram te zapitati za objašnjenje ,makar sa "strahom " jer si "nenadjebiva" u raspravama ,:) ,ali zapela mi je za oči tvoja riječ za Heidi "muškobanjasta".Pa,majke ti ,što je za tebe muškobanjasto :duge noge,vitak stas,prekrasni zubi,dost velike sise i duga plava kosa? Plus ,žena je rodila četvoro djece,ako je to uopće bitno za ženstvenost.
2017 09 22
> Newenter: > Cipka,moram te zapitati za objašnjenje ,makar sa "strahom " jer si "nenadjebiva" u raspravama ,:) ,ali zapela mi je za oči tvoja riječ za Heidi "muškobanjasta".Pa,majke ti ,što je za tebe muškobanjasto :duge noge,vitak stas,prekrasni zubi,dost velike sise i duga plava kosa? > Plus ,žena je rodila četvoro djece,ako je to uopće bitno za ženstvenost. new, :* oftopicarimo ga i dalje, sram da nas bude. ono kaj je zalosno jest da je ova kolaboracija esmare i nje totalno promasaj. steta, jer se zemska ne cini los poslovnjak. a ni lidl nema bas ovakve dizastere u svojoj povijesti. tu su ga omanuli i sefa i stanicu i selo kroz koje pruga prolazi. glede izgleda, muskobanjasta mi je. s ovim kaj si pobrojala gore od preduvjeta za zenstvenost, usporedi ju s karen mulder. razlika drasticna. al, sad mene zanima kakve veze ima zenstvenost s brojem djece? :')
2017 09 22
> cipelitza: > > Newenter: > > Cipka,moram te zapitati za objašnjenje ,makar sa "strahom " jer si "nenadjebiva" u raspravama ,:) ,ali zapela mi je za oči tvoja riječ za Heidi "muškobanjasta".Pa,majke ti ,što je za tebe muškobanjasto :duge noge,vitak stas,prekrasni zubi,dost velike sise i duga plava kosa? > > Plus ,žena je rodila četvoro djece,ako je to uopće bitno za ženstvenost. > new, :* > oftopicarimo ga i dalje, sram da nas bude. > ono kaj je zalosno jest da je ova kolaboracija esmare i nje totalno promasaj. steta, jer se zemska ne cini los poslovnjak. a ni lidl nema bas ovakve dizastere u svojoj povijesti. tu su ga omanuli i sefa i stanicu i selo kroz koje pruga prolazi. > glede izgleda, muskobanjasta mi je. s ovim kaj si pobrojala gore od preduvjeta za zenstvenost, usporedi ju s karen mulder. razlika drasticna. al, sad mene zanima kakve veze ima zenstvenost s brojem djece? :') Nikakve,zato sam i napisala "ako je to uopće bitno".A Karen Mulder je prekrasna,ali i puno mlađa od Heidi ,crte lica s godinama postaju grublje.A glede čeljusti,Karenina je izraženija.No,više dosta o tome,jer ukusi glede ljepote su različiti i subjektivni i fala Bogu na tomu jer je tak svatko nekome lijep.Istina postoje univerzalni standardi,a to je proporcionalnost,kako lica tako i tijela.
2017 09 22
> Newenter: > > cipelitza: > > > Newenter: > > > Cipka,moram te zapitati za objašnjenje ,makar sa "strahom " jer si "nenadjebiva" u raspravama ,:) ,ali zapela mi je za oči tvoja riječ za Heidi "muškobanjasta".Pa,majke ti ,što je za tebe muškobanjasto :duge noge,vitak stas,prekrasni zubi,dost velike sise i duga plava kosa? > > > Plus ,žena je rodila četvoro djece,ako je to uopće bitno za ženstvenost. > > new, :* > > oftopicarimo ga i dalje, sram da nas bude. > > ono kaj je zalosno jest da je ova kolaboracija esmare i nje totalno promasaj. steta, jer se zemska ne cini los poslovnjak. a ni lidl nema bas ovakve dizastere u svojoj povijesti. tu su ga omanuli i sefa i stanicu i selo kroz koje pruga prolazi. > > glede izgleda, muskobanjasta mi je. s ovim kaj si pobrojala gore od preduvjeta za zenstvenost, usporedi ju s karen mulder. razlika drasticna. al, sad mene zanima kakve veze ima zenstvenost s brojem djece? :') > Nikakve,zato sam i napisala "ako je to uopće bitno".A Karen Mulder je prekrasna,ali i puno mlađa od Heidi ,crte lica s godinama postaju grublje.A glede čeljusti,Karenina je izraženija.No,više dosta o tome,jer ukusi glede ljepote su različiti i subjektivni i fala Bogu na tomu jer je tak svatko nekome lijep.Istina postoje univerzalni standardi,a to je proporcionalnost,kako lica tako i tijela. karen mulder je tri godine starija od heidi
2017 09 22
:* :") moram ti priznati da sam išla guglat da se prisjetim kak izgleda ,pa sam valjda vidjela fotku iz mlađih dana,znači ženska 46 g.,svaka čast.To me uvijek oduševi.
2017 09 22
> Newenter: > :* :") moram ti priznati da sam išla guglat da se prisjetim kak izgleda ,pa sam valjda vidjela fotku iz mlađih dana,znači ženska 46 g.,svaka čast.To me uvijek oduševi. pa nemres zaboravit tu ljepoticu, jos iz ere kad je niveu reklamirala. bila je picek <3 lijepa bila, lijepa ostala. jedna od onih za koje bi moj stari reko - njenu mater nikad nisu pitali jel to curica il decko.
2017 09 22
Ja bila jučer u Lidlu nakon skoro 3 mjeseca u nabavku špeceraja. Bacila oko na robu jer sam očekivala da Heidi kolekcije ne bude bilo. Ali bilo je, svega i u svim brojevima. Kupila onu smedu kožnu jaknu koju već sada svi imaju. Cije na je 499 kn - Lidl na Vukovarskoj preko puta Konzuma. Cijene na krpicama - sramota.
2017 09 25
Da, ima svega, samo ne i svih brojeva-) Ugl, neke stvari su mi ajoj ajme, a neke čisto ok. Kožna jakna mi je previše novaca za oni kvalitetu..iako se od skaja po dućanima po 350 naviše prodaju pa ono...ne znam što bi rekla
2017 09 25
Ne znam zašto se svi zgražaju, stvarno ne kužim. Lidlu je to super reklama, a jedina "profulana" stvar je ta da je ona pretjerala s uzorkom. Po mome mišljenju, da je "dizajnirala" trenirku, tenisice, balerinke, traperice obične i par topova, prodalo bi se puno više i brzinom svjetlosti. Ovako su to ipak neke " kao fensi" stvari koje ne dođeš ciljano kupiti u Lidl. A što se tiče "kvalitete kožnate jakne", ne budimo smiješne, cure. U svim dućanima je skaj od 350 kuna naviše. Tako da mislim da komentiri su tu itekako suvišni i nemaju temelja.
2017 09 25
Vidim da na Lidl fejsu najavljuju i novu kolekciju, ima da svi blješćimo :D
2017 09 26