Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Neobična suradnja

Jel se kojoj od vas dogodilo da dogovorite kupnju i prodavatelj se vise ne javlja, a na mrezi je? Znaci dogovorimo kupnju, sve ok, trazim br racuna i iznos s postarinom da uplatim, i muk.. Radi se o osobi s nula povratnih, dakle dosad vjerojatno nije s nikim suradjivala ili je jednostavno laznjak... help :)
2017 09 20
koji profil je u pitanju?
2017 09 20
Izgleda ok, pošalji još jednu poruku, možda joj je promaklo.
2017 09 20
Tako i meni neki dan stize uplatnica za jedan artikl koji je prije mjesec i pol bio dogovoren x-) Slala poruke i odgovora nije bilo, kad odjednom uplatnica Taj artikl sam i mogla prodati u meduvremenu ali sreca pa nisam
2017 09 20
Jesam, i ta je procitana i nista... cekat cu jos malo :)
2017 09 20
Pa ne znaš da li je pročitana :) Meni ostanu krpice upaljene u pozadini kad i nisam uz comp.
2017 09 20
> EmaEmilly: > Tako i meni neki dan stize uplatnica za jedan artikl koji je prije mjesec i pol bio dogovoren x-) > Slala poruke i odgovora nije bilo, kad odjednom uplatnica > Taj artikl sam i mogla prodati u meduvremenu ali sreca pa nisam Ok znam da je roba u pitanju i jasno mi je da ima hitnijih i mozda vaznijih stvari od toga, ali ak zelim to kupit tek iduci mjesec necu sad dogovarat prodaju/kupnju nebitno... pitam sad za sad :D Ne kuzim u cem je kvaka 🤔
2017 09 20
> hanami: > Pa ne znaš da li je pročitana :) Meni ostanu krpice upaljene u pozadini kad i nisam uz comp. Zar nije zelena kvacica kad su procitane? Pa da bas ni na jednu nije odg... a malo malo se logira 🤔
2017 09 20
Nije. Zelena je kad je korisnik on-line, no ni to nije sasvim vjerodostojno.
2017 09 20
Bar malo utjehe :D
2017 09 20
Ajme, di je to od neobične suradnje? Pa to je na krpama postalo pod normalno kaj se tiče puno korisnica. Al to je njihov gubitak, mogu prodat al ne žele. Osobno, tražila bih nekaj dalje, nikog ne bi molila i bok. :)
2017 09 20
Napisala sam joj da javi do 15 h ali nista... vjerojatno je stvar vec otpisana
2017 09 20
Nick ti je suuuper, NigarKalfa :) !!!
2017 09 20
> laangelina: > Nick ti je suuuper, NigarKalfa :) !!! Hahaha Sulejman nekad bio hit 😂
2017 09 20