Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

zašto se ne blokira

ne znam jel netko već postavio to pitanje al koja je fora sa ovim marilyn4 i linkovima? očito ništa ne prodaje ni ne reklamira kaj se nemože blokirat da se među novim temama na forumu ne pojavljuje samo on/ona
2017 09 24
> Pamella222: > ne znam jel netko već postavio to pitanje al koja je fora sa ovim marilyn4 i linkovima? očito ništa ne prodaje ni ne reklamira kaj se nemože blokirat da se među novim temama na forumu ne pojavljuje samo on/ona "botovi", adminka briše kad ih vidi, dok tehničar ne riješi i dalje su tu.
2017 09 24
> Blliss: > > Pamella222: > > ne znam jel netko već postavio to pitanje al koja je fora sa ovim marilyn4 i linkovima? očito ništa ne prodaje ni ne reklamira kaj se nemože blokirat da se među novim temama na forumu ne pojavljuje samo on/ona > "botovi", adminka briše kad ih vidi, dok tehničar ne riješi i dalje su tu. Znaš koliko je to posla? Doslovno jedan klik u control panelu :,'(
2017 09 24
odu krpice u...
2017 09 24
najbolje da odmah otvorim sve te linkove! odvračanje pažnje od stvarnog problrma a to je krađa novca koji nikada neće biti vračen a traje već danima i ljudi i dalje uplačuju i pune novčanik jer ne čitaju svi forum. nama je to par kuna al kad se sve to zbroji u tolikim danima? x broj korisnika koji je uplatio bar jednu dvije usluge, napunio bar 15 kn...
2017 09 24
Sretno s time, da se više maknu ti botovi jer forum više nije kao prije. Mislim da su cure i odustale odlaziti na forum.
2017 09 25
Upravo to, zamara.
2017 09 29