Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Narucujem Sportdirect

Ako koja cura zeli da podijelimo postarinu.. U srijedu bi narucivala...pa ako ste za pisite:) Bez proviizije!!! Ima dosta jeftinog:)
2017 09 25
Naručivala sam jednom kod njih i imam vrlo negativno iskustvo. Uzela sam dječju robu, sve na neke likove. Kad je stiglo ispalo je da dio robe po sastavu ne odgovara oglašenom na njihovoj stranici (npr umjesto 99% pamuk, 99% poliester). Kada sam reklamirala tražili su da robu vratim kako bi utvrdili da li se radi o stvarnom nedostatku. Inzistirala sam da mi potvrde da će mi vratiti trošak poštarine, ukoliko se utvrdi greška (krivo oglašeni sastav se smatra greškom i dužni su vratiti novce). Kad su dobili robu vratili su mi novce za nju, ali poštarina odbili te kao razlog povrata naveli da sam se predomislila. Još jednom sam poslala reklamacije pa kad su se opet pravili blesavi, zamolila Europski potrošački centar za pomoć. Na kraju su preko britanskog centra ishodili povrat novca i za poštarina. Uglavnom jako neugodno iskustvo, a koliko sam vidjela po forumima nisam jedina.
2017 09 28