Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

DM parfemi AKCIJA

Helloo, sutra je zadnji dan snizenja u dm-u na parfemima pa me zanima koji su po vama dobri parfemi i da donekle traju? Ja sam jako neodlucna 😅
2017 09 29
> Irena50: > Helloo, sutra je zadnji dan snizenja u dm-u na parfemima pa me zanima koji su po vama dobri parfemi i da donekle traju? Ja sam jako neodlucna 😅 *kupila bih a ne znam koji, pogubim se u svim onim mirisima 😂
2017 09 29
Pa ima velik izbor,ovisi koji koristiš, isplati se uzet.
2017 09 29
je..dobar je Versace..
2017 09 29
slažem se za Versace! jedan od najdražih (: i Elizabeth Arden 5th avenue, on se baš dugo osjeti
2017 09 30
> bellenoel: > Versace black noir :) Imam 😍
2017 09 30
Za 100 bodova, bas isplativo. Vrijedaju kupce time
2017 09 30
Čini li se to meno, ili su parfemi neki skuplji otkako traje akcija? Npr Bvlgari Rose je 499 sad, a nešto mi zvoni da je bio 450
2017 09 30
> Tamara5485: > Čini li se to meno, ili su parfemi neki skuplji otkako traje akcija? Npr Bvlgari Rose je 499 sad, a nešto mi zvoni da je bio 450 To je lako moguće...i sama primjetim to,pogotovo ako je to stvar koju često kupujem... ...čista prevara. Govorim sad općenito...ne pamtim ni dućan ni proizvod,ali toga ima....
2017 09 30
Probaj zato pošnjufat ove muške koji nisu "premuški". Probaj Replay crni Stone...😜...toga pakiram mužu za godišnjicu braka za 20-ak dana...
2017 09 30
*pikiram
2017 09 30
> jackrussel: > > Tamara5485: > > Čini li se to meno, ili su parfemi neki skuplji otkako traje akcija? Npr Bvlgari Rose je 499 sad, a nešto mi zvoni da je bio 450 > To je lako moguće...i sama primjetim to,pogotovo ako je to stvar koju često kupujem... > ...čista prevara. > Govorim sad općenito...ne pamtim ni dućan ni proizvod,ali toga ima.... Da, atraktivnije izgleda 40% popusta nego 30%.. Pa nabiju cijenu i dođe im na isto :D Ne znam, baš imam dojam da dignu cijene. Uvijek si kažem da ću zabilježiti koliko koštaju određeni parfemi da usporedim, ali nikako. Inače, što se tiče ženskih parfema, meni je Versace Bright Crystal Absolu odličan. I Gucci II. Burberry Sport je super za svaki dan, citrusan, mogao bi proći i pod unisex. :) Calvin Klein ima lijepe, lagane mirise, samo mislim da nisu baš postojani. Ali npr CK One, pakiranje ima od 100 ml i cijena je oko 200-300 kuna, špricneš se deset puta dnevno ako hoćeš, mirišiš i baš te briga :D Za male pare. Isto je nešto kao unisex, citrusan.
2017 09 30
Uh ja bas volim one parfeme kojima udavim sve oko sebe 😂 Sta cu.. S D&G parfemima se ne moze pogriješiti, Pour Femme ili Imperatrice meni najdraži.. Carolina Herrera onaj Vip Rose ili kako vec, Armanijev Si.. Guessovi nisu skupi a meni su super, Double dare i Seductive 😄
2017 10 01
Ja sam htjela uzeti Armanijev Si, odličan mi jeee i zbilja sa 40% je super cijena..ali kad sam vidjela da treba 100 bodova baš sam se razočarala
2017 10 01
S bodovima se moze ,,uci u minus", dakle potrositi 100 bodova ako imate npr. 70. Pa te bodove kasnije nadoknaditi kupovanjem. Iako, meni je izbor parfema u DM-a los.
2017 10 01
1 2