Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Moze li mi netko objasniti?

Znači sad sam na krpicama vidjela da cura prodaje lot testera za 60 kn? Ja se sjećam da su se ti testeri uvijek dobivali u ljekarni ili u nekoj od drogerija, pa zašto bi to itko kupio od te dotične tete i za te novce? Jer po meni 60 kn je dosta, a kamo ne za obične testere. Ja za nove hlače ne stavim cijenu od 60 kn, a one za testere??!?!?!
2017 10 04
Da zato i kad dođeš u ljekarnu pitaš za neki tester, jer ne želiš dat prek 100kn za neku kremu bez probavanja na koži prije, testera nema, eto gdje završe... poberu po ljekarnama i inim drogerijama pa prodaju ono što je besplatno :/
2017 10 04
Ne razumijem ni smisao prodaje, kao ni kupovine istog..posebno ako su u pitanju testeri raznih krema ili sampona. Pa tu nemas ni za 1 put posteno oprati kosu ili namazati lice. Kad smo vec kod ove teme..da podijelim svoje iskustvo, nakon kojeg sam bila zgrozena. Znaci privatna ljekarna, super posluje, tu cesto kupujem... Od parfemcica, razne sminke, lakova za nokte..itd. Jednom prilikom dodem po sminku, lak i jos neku olovku sam kupovala..da bi teta sama od sebe meni prisla (bile smo same)..i otkljucava nekakvu ladicu, te mi poklanja novi tester sminke, kao jer tu cesto kupujem!!!! Unutra puna ladica novih testera..naravno za kupce na polici ni 1!!! Kasnije sam povezala neke stvari i malo pratila situacije..te skuzila da nikada nema testera za one bolje parfeme..a za ove lose su uvijek prisutni na polici.. Sto dalje reci.. O testerima za kreme i sampone necu..jer ih nikada ni nemaju..kao ni u gradskoj ljekarni. Fuj sve zajedno!
2017 10 04
Iskreno ja sam te testere davala prije uz poklon ili frendici jer što će mi testeri... sanjaurban, iskreno i bih najrađe -.-
2017 10 04
Ziaja i Afrodita? 🤔 Prilično sam sigurna da full size Ziajine i Afroditine kreme možeš dobiti za manje od 60 kn. 🤷🏻‍♀️ Ne znam za ljekarne, ali ja sam radila kao promotor (dok sam studirala redovno) za više tih distributera kozmetike i izričito nam je bilo naglašeno da podijelimo što više tih testera, čak i ljudima koji ništa ne kupe. I to doslovno od higijenskih uložaka do testera parfema....jedna stvar što nije korektno prodavati testere, ali cijena........🤦🏻‍♀️
2017 10 04
Tih testera je znalo biti u tolikim količinama da ih nismo imali potrebe uzimati za sebe, to bi ionako šefovi poklonili na kraju promocije. Ali zaboravih spomenuti, pogotovo dok sam radila promocije parfema, da je ekipa znala dolaziti po 5-6 puta po one male testere od cca 2 ml, ali kad pogledaš oni si tak skupe cijeli full size parfem na kraju. Općenito je na svim tim sajmovima/eventima/promocijama bilo jako puno ljudi kaj bezobrazno žicaju ali nije mi nikad palo na pamet da to netko actually prodaje.
2017 10 04
Pa tako je i s kremicama...svaka vrečica cca 1.5ml....20 vrečica jedna krema od 30ml.Posebno ako se radi o skupljim kremama(Chanel,Dior,Este Lauder...) onda se to i isplati.Staklenka od neke potrošrne kreme i vrečice se iscijede unutra pa tko hoće tako..njegov izbor😪
2017 10 04
Ja testere uglavnom stavim kao poklončic uz kupnju. Stvarno svega ima.. da netko može prodavati testere?!
2017 10 04
Baš bila u Dm-u, full size Ziaja u spomenutom lotu je 48,90 kn. 🤔 Ako je u pitanju Dior, Estee, Sensai ili općenito brendovi čije kreme koštaju iznad 100 eura onda se fakat i isplati, ali za Ziaju i Afroditu fakat ne vidim poantu.
2017 10 04
> Lina33: > Ja testere uglavnom stavim kao poklončic uz kupnju. Stvarno svega ima.. da netko može prodavati testere?! vrećice reklamne, prazne kutijice...
2017 10 04
..ha ima jedan film gdje je Janifer Aniston očajna, stalno dolazi po iste testere i krade skupe kremice ženama čiju kuću posprema....ta silna kemija koju su žene spremne staviti na sebe zahvaljujući jakom marketingu- nema smisla Zna li netko usporediti Ziaju i Dior? Čega ima u jednoj a nema u drugoj? I je li ono čega ima u Diorovoj baš dobro za moju kožu? Tko to zna? Možda Svemogući, ali on sigurno ne razmišlja o kremama jer ne može riješiti ni ratove na Zemlji,,
2017 10 04