Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Preporuka za dobrog ginekologa u centru/novom zagrebu?

Pozdrav cure! Imam 21 i nisam još bila kod ginekologa jer se uuužasno bojim :( iako sam spolno aktivna već neko vrijeme, znaam da je užasno glupo i neodgovorno al stvarno se užasno bojim :( I zato bi htjela da mi prvi ginekolog bude neka normalna, topla, razumna osoba! Negdje na području novog zagreba ili centar.. Hvala!
prije 5 dana, 17:40
Imas na ponudi dana cesto Tihanu Mazalin, nju svi hvale za prvi pregled Ali se svejedno moras upisati negdje "za stalno". Ne znam cega se tocno bojis, ja idem od 15. godine, ne zato jer uzivam u tome nego zato jer moram, isto ko kod zubara. Jos ti mogu preporuciti u Dubravi doktoricu Plavec, drugo ne znam
prije 5 dana, 20:13
Ja idem kod tihane, savrsena doktorica, jedino sto je privatno a ne preko hzzo-a...
prije 5 dana, 20:21
Nataša Šemnički (također privatno) - toliko divna i stručna da nemam riječi. Bila sam i ja kod Mazalin, ali Šemnički je za koplje iznad. I odi, nemaš se čega bojat :)
prije 4 dana, 12:26
Ja mislim da se cura ne boji neg joj je neugodno!!Tak je i meni bilo i nije me pustilo dok nisam isla roditi prvo djete,od onda vise me niceg nije stid😂😂😂ma boli ti njih sve briga,ti si njima sam broj...a i sam se sjetis sta su sve do sada vidjeli,...pihhh 😉
prije 4 dana, 15:34
Jasenka Grujić-br.1!!! Stručna,nježna,za savjet..ma divota!!!Nalazi se na Gupč.Zvijezdi-privat
prije 4 dana, 20:36
dr. Mazalin, i ja se pridruzujem preporukama.
prije 1 dan, 10:42