Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Preporuka za dobrog ginekologa u centru/novom zagrebu?

Pozdrav cure! Imam 21 i nisam još bila kod ginekologa jer se uuužasno bojim :( iako sam spolno aktivna već neko vrijeme, znaam da je užasno glupo i neodgovorno al stvarno se užasno bojim :( I zato bi htjela da mi prvi ginekolog bude neka normalna, topla, razumna osoba! Negdje na području novog zagreba ili centar.. Hvala!
2017 10 11
Imas na ponudi dana cesto Tihanu Mazalin, nju svi hvale za prvi pregled Ali se svejedno moras upisati negdje "za stalno". Ne znam cega se tocno bojis, ja idem od 15. godine, ne zato jer uzivam u tome nego zato jer moram, isto ko kod zubara. Jos ti mogu preporuciti u Dubravi doktoricu Plavec, drugo ne znam
2017 10 11
Ja idem kod tihane, savrsena doktorica, jedino sto je privatno a ne preko hzzo-a...
2017 10 11
Nataša Šemnički (također privatno) - toliko divna i stručna da nemam riječi. Bila sam i ja kod Mazalin, ali Šemnički je za koplje iznad. I odi, nemaš se čega bojat :)
2017 10 12
Ja mislim da se cura ne boji neg joj je neugodno!!Tak je i meni bilo i nije me pustilo dok nisam isla roditi prvo djete,od onda vise me niceg nije stid😂😂😂ma boli ti njih sve briga,ti si njima sam broj...a i sam se sjetis sta su sve do sada vidjeli,...pihhh 😉
2017 10 12
Jasenka Grujić-br.1!!! Stručna,nježna,za savjet..ma divota!!!Nalazi se na Gupč.Zvijezdi-privat
2017 10 12
dr. Mazalin, i ja se pridruzujem preporukama.
2017 10 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija