Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

CARINA ebay

Cure hitno trebam savjet. Narucila sam si preko ebaya uredaj za kavitaciju koji kosta oko cca 300kn. Sad sam dobila kuci poziv da se javim sa racunom za provedbu carinskog postupka. Dali je tko imao slicnih iskustava. Da me ne bi uredaj kostao 6 puta vise na kraju. Sto da radim?
2017 10 12
Pa moras im poslati racun ili printscreen kupovine sa iznosom. Sve to mozes mailom obaviti i kad ti dodje opet na adresu pisat ce ti jel trebas platiti ili ne. Ja sam na vrijednost od 60 dolara platila 150 kn
2017 10 12
Ja se bojim samo da nebi bila ogromna cifra..a sto bi bilo da necu platiti dali se onda paket vraca posiljatelju ili me se dalje kazneno goni? Ovdje pise ukoliko se u roku 8 dana ne javim sa dokumentom roba se vraca posiljatelju
2017 10 12
Imala sam istu situaciju I nazvala broj. Javila se jedna (hvala Bogu) teta I rekla cifru otprilike I ako nezelim platiti da joj javim I oni 'unistavaju' artikl. Kao sto bih s fake artiklima :-)
2017 10 12
Ja sam isto poslala racun doslo je doma i nisam nista platila. Narucila sam s aliexpreesa komplet od 16 fake kylie lip kitova
2017 10 12
Joj hvala vam cure bas sam se nasekirala. Ne znam sto se smije narucivati pa da me nebi opalili opasno po depu. Sutra cu i ja nazvati pa cu pitati.
2017 10 12
ValicaVala ako smijem pitat koliki je tvoj iznos bio? Moje je kostalo 32 dolara
2017 10 12
> vicky1983: > Joj hvala vam cure bas sam se nasekirala. Ne znam sto se smije narucivati pa da me nebi opalili opasno po depu. Sutra cu i ja nazvati pa cu pitati. Pazi da ne naručuješ fake stvari tipa mk,converse i sl, za to te mogu kazneno goniti jer imaju odvj. u hr, za ovo samo plaćaš carinu (i ili pdv) jer je iz non eu, a iznad 22 eura.
2017 10 12
Smao malo, dakle unistavaju artikl o cijem trosku? Kako sam citala placa kupac, unistavanje pa svasta nesto bla bla.. O kojem iznosu je rijec? I kako to da nije trazeno unistavanje fake Kylie ruzeva? Kad je fake... Ako netko zna detaljno bilo bi super da napise,hvala :)
2017 10 12
> Blliss: > > vicky1983: > > Joj hvala vam cure bas sam se nasekirala. Ne znam sto se smije narucivati pa da me nebi opalili opasno po depu. Sutra cu i ja nazvati pa cu pitati. > Pazi da ne naručuješ fake stvari tipa mk,converse i sl, za to te mogu kazneno goniti jer imaju odvj. u hr, za ovo samo plaćaš carinu (i ili pdv) jer je iz non eu, a iznad 22 eura. Ma nije fake. Samo je kozmeticki uredaj.
2017 10 12
> Blliss: > > vicky1983: > > Joj hvala vam cure bas sam se nasekirala. Ne znam sto se smije narucivati pa da me nebi opalili opasno po depu. Sutra cu i ja nazvati pa cu pitati. > Pazi da ne naručuješ fake stvari tipa mk,converse i sl, za to te mogu kazneno goniti jer imaju odvj. u hr, za ovo samo plaćaš carinu (i ili pdv) jer je iz non eu, a iznad 22 eura. Ma nije fake. Samo je kozmeticki uredaj.
2017 10 12
> vicky1983: > > Blliss: > > > vicky1983: > > > Joj hvala vam cure bas sam se nasekirala. Ne znam sto se smije narucivati pa da me nebi opalili opasno po depu. Sutra cu i ja nazvati pa cu pitati. > > Pazi da ne naručuješ fake stvari tipa mk,converse i sl, za to te mogu kazneno goniti jer imaju odvj. u hr, za ovo samo plaćaš carinu (i ili pdv) jer je iz non eu, a iznad 22 eura. > Ma nije fake. Samo je kozmeticki uredaj. Znam, no rekla sam "za ubuduće", ne isplati se rizik..
2017 10 12
180 kn je bio racun
2017 10 13
I da, mislim da zene na carini ne znaju tko je kylie a kamo li njene ruzeve, tako sam ja dobila dojam... narucivala sam i posebno kitove i taj lot cijeli nikada nista... iphone case sam isto preko alija, nista... sad sam cetkicu narucila, obicna crna na slici meni dosla anastasia... imam dosta primjera
2017 10 13
evo cure samo da javim. Zvala sam carinu rekli su mi da plaćam 25% od cijene i nešto za poštu da ne bi trebalo puno izaći,javila sam se selleru i on mi je rekao platiti pola od tih troškova da znate ako vam se slično dogodi.
2017 10 14