Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što biste voljele dobit za Božić?

> Tanči14: > > lanameric: > > željela bi ostati trudna :) to mi je najveća želja neovisno o Božiću > Meni se baš to dogodilo. > Nakon deset duugih, preduuugih godina čekanja, mučenja, pokušavanja, liječenja i pet spontanih na sami Božić 1999. sam konačno ostala trudna. Izgurala trudnoću do kraja i rodila moje najveće blago i moju sreću najveću, moju kći <3 > Od srca Vam želim da Vam se želja ostvari <3 E to je pravi poklon bio vjerujem :) Ja trenutno žeeelim zdravlje svima, i može meni neki paket čarapa ;)
2017 10 29
Naspavati se...
2017 10 30
Najvece bogatstvo vec imam to su moji deckici i suprug,samo da smo zivi i zdravi a materijalno dodje i prodje.Ali jaaako volim knjige i cokoladu 😂😊
2017 10 31
Ja bih jos voljela da bude manje stresa,i da imam vise vremena za druzenje,i recimo obnovu zivaca..;-)..........zelim da Vam se svima ostvare zelje..i puno puno ljubavi da imate
2017 10 31
Drage moje , a da napravimo neko darivanje izmedu nas korisnica ? Da si poklonimo medusobno neku sitnicu?
2017 11 02
ja sam za :)
2017 11 07
1 2 3