Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što biste voljele dobit za Božić?

> lanameric: > željela bi ostati trudna :) to mi je najveća želja neovisno o Božiću Sretno <3
2017 10 25
> smokedeyes28: > > EmaEmilly: > > Kartu za tamo-tamo daleko :) > > Ma salim se > > Nek je srece zdravlja i veselja za sve :") > <3 <3 <3 :") :*
2017 10 25
> EmaEmilly: > > smokedeyes28: > > > EmaEmilly: > > > Kartu za tamo-tamo daleko :) > > > Ma salim se > > > Nek je srece zdravlja i veselja za sve :") > > <3 > <3 <3 :") :* I Harley Dvidson od jedno 500-700 kubika i nista vise mi ne treba, ni karta.. snasla bi se i bez karte :") :")
2017 10 25
> EmaEmilly: > > EmaEmilly: > > > smokedeyes28: > > > > EmaEmilly: > > > > Kartu za tamo-tamo daleko :) > > > > Ma salim se > > > > Nek je srece zdravlja i veselja za sve :") > > > <3 > > <3 <3 :") :* > I Harley Dvidson od jedno 500-700 kubika i nista vise mi ne treba, ni karta.. snasla bi se i bez karte :") :") Davidson :') :')
2017 10 25
> EmaEmilly: > > EmaEmilly: > > > smokedeyes28: > > > > EmaEmilly: > > > > Kartu za tamo-tamo daleko :) > > > > Ma salim se > > > > Nek je srece zdravlja i veselja za sve :") > > > <3 > > <3 <3 :") :* > I Harley Dvidson od jedno 500-700 kubika i nista vise mi ne treba, ni karta.. snasla bi se i bez karte :") :") Predobro ❤❤❤❤🍀🍀🍀🍀🍀🍀
2017 10 25
> EmaEmilly: > > EmaEmilly: > > > EmaEmilly: > > > > smokedeyes28: > > > > > EmaEmilly: > > > > > Kartu za tamo-tamo daleko :) > > > > > Ma salim se > > > > > Nek je srece zdravlja i veselja za sve :") > > > > <3 > > > <3 <3 :") :* > > I Harley Dvidson od jedno 500-700 kubika i nista vise mi ne treba, ni karta.. snasla bi se i bez karte :") :") > Davidson :') :') 😆😝😁
2017 10 25
> Poisene: > Gorana, a sto bi ti zeljela? :D Zeljela bih neke obicne gleznjace jer imam 7 god stare cimice i zdravlja. Eto to 😊😋
2017 10 25
Drzim fige, mozda te netko i iznenadi i nagradi zbog upisane godine na faksu :D ili jednostavno jer te voli ^^
2017 10 25
> Poisene: > Drzim fige, mozda te netko i iznenadi i nagradi zbog upisane godine na faksu :D ili jednostavno jer te voli ^^ 😍😄😄Tko zna ..hvala na figama! :)
2017 10 26
> lanameric: > željela bi ostati trudna :) to mi je najveća želja neovisno o Božiću Od <3 želim da vam se želja ostvari. :")
2017 10 26
Možda da postavimo dva pitanja za Božić. Prvo: 'Što želite dati drugima?', a drugo: 'Što želite za sebe?' Prvo pitanje potiče vanjski fokus i velikodušnost srca, drugo može stvoriti sebičnost, ako se ne izgubi u prvom pitanju. I tako, od Božića do Božića, svaki dan, kako ne bi taj blagdan pretvorili u DATUM otvaranja darova - zatvorenoga srca.
2017 10 26
> lanameric: > željela bi ostati trudna :) to mi je najveća želja neovisno o Božiću Sretno...! biti majka je nesto najljepše sto zena moze dozivjeti🐞💓
2017 10 26
Ljubav....
2017 10 27
> katarinamartina: > ...I tako, od Božića do Božića, svaki dan, kako ne bi taj blagdan pretvorili u DATUM otvaranja darova - zatvorenoga srca. Ovo je poanta, ijako svi mi željeli samo sitnice i prizemne stvari.
2017 10 27
> lanameric: > željela bi ostati trudna :) to mi je najveća želja neovisno o Božiću Meni se baš to dogodilo. Nakon deset duugih, preduuugih godina čekanja, mučenja, pokušavanja, liječenja i pet spontanih na sami Božić 1999. sam konačno ostala trudna. Izgurala trudnoću do kraja i rodila moje najveće blago i moju sreću najveću, moju kći <3 Od srca Vam želim da Vam se želja ostvari <3
2017 10 27