Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Vježbanje kod kuće

Kod kuće imam volje jedino za nekim kardiom od cca pola sata, sve ovo ostalo nemam volje bez da sam na konkretnim spravama (uz opterecenje)..
2017 10 29
Jeste li postigle vidljive rezultate? Naravno ne kao u teretani ali bar priblizno? :D
2017 10 29
Ja vjezbam sa tracy anderson..preporuka👍💪
2017 10 31
Ja isto vježbam doma, uglavnom kombinacija vježbi girly fitness, prije sam vježbala uz Jillian Michales, T25 ...
2017 11 02
Interesantna tema. Radim kao instruktor pilatesa pa me ova tema jako zanima. Osobno, čak ni ja se ne mogu natjerati na disciplinu kad sam sama, iako znam točno što radim i što mi treba.
2017 11 02
> anastazija018: > Interesantna tema. Radim kao instruktor pilatesa pa me ova tema jako zanima. Osobno, čak ni ja se ne mogu natjerati na disciplinu kad sam sama, iako znam točno što radim i što mi treba. Zapocela sam i pilates bas mi je pozitivno otkrice
2017 11 02
Ove godine sam uz FitSugar kanal za vježbanje 5 dana u tjednu i sređenu prehranu skinula 16 kg. Sve besplatno, imala sam samo prostirku i podlogu za vježbanje. Ali, treba biti čvrst u glavi, maknut se od junka u svim oblicima i naučiti kontrolirati porive za smećem od hrane.
2018 01 31
> HappySeal: > Ove godine sam uz FitSugar kanal za vježbanje 5 dana u tjednu i sređenu prehranu skinula 16 kg. Sve besplatno, imala sam samo prostirku i podlogu za vježbanje. > Ali, treba biti čvrst u glavi, maknut se od junka u svim oblicima i naučiti kontrolirati porive za smećem od hrane. Bravo, bravo! Da, sve je u glavi! Meni stvarno bude žao nakon toliko truda i vježbanja onda pojesti neki shit. Mislim počastim se povremeno neki kolačem ali uglavnom samo tamna čokolada 74% ili više i to kockica dvije na dan
2018 01 31
Prvi puta kad sam se najela cipsa nakon toga sam skoro povracala koliko mi je bilo basno, a zgaravica me mucila cijelu noc. Nije vrijedno nikako ,:)
2018 01 31
1 2