Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

tehnicki problem

problem 1. kada zelim pogledati neki proizvod- klikom na sliku mi ne zeli povecati ni pokazati ostale(ako su stavljene) -dakle mogu vidjeti samo prvu sliku proizvoda. problem 2 - kada stisnem stavite u omiljene nista se ne desava i ne biljezi mi omiljene. problem 3 - ono sto vec imam spremljeno u moje omiljene (3 stranice) ne prikazuje uvijek , nego samo nekoliko komada. mislila sam da je do kompjutera, ali imam 3 i gdje god da se logiram isti je problem. kako to rijesiti ili podesiti?
2017 10 24
Prvo i drugo se i meni dešava,ali samo kad sam na laptopu, kad aam na mobu ne..
2017 10 25
Nemogu ucitati slike i to dovljno male velicine nego sta pise
2017 11 06
ne radi!
2017 11 06
Bok dragi ljudi, ima li netko zadnjih dva dana problema s objavom novog oglasa? Znači dignem dvije tri fotografije (ne veće od propisanog), unesem opis, naslov, veličinu, kategoriju, sve što je potrebno, ne izbaci mi nikakav problem u procesu. Kad kliknem 'uploadaj artikl' me dogodi se ništa.. Samo stoji tako. Onda refrešam stranicu i naravno sve mi bude prazno. Ponovila sam nekoliko puta ali dalje mi ne želi dići artikl.. :,'( Može mi netko reći postoji li problem sa stranicom ili? Hvala!
2017 11 10
Ja na mobu ne mogu skoro pa nista😫😕😔😯.Kaj da radim? Na laptopu sve ok.
2018 03 15