Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Ovaj psp me muci

Imam psp bili smo malo u vezi, pa psp i tako dalje u krug. Bili smo kao u vezi pa je rekao da nije siguran, da ga neke stvari koce pa sam ja eto tako prihvatila prijateljstvo tak kak je je nek bude. Mada se nekako nadam u dubini duse promjeni.Smeta mi on bi isao van, na kave, u restoran cemu to ak sam s*x ja nezelim niti ga trazim to. Kad to obavimo i svako sebi. Nemoramo razgovarati. A ljubi me i grli izmedu se*a i kad je i kad nije, smjeska se i gleda me u oci. A ja nebi bas tako niti sam ga trazila. Ponasa se isto kao u vezi. I kad nije sex izmedu toga me dugo ljubi sam od sebe. Grli . Lezimo na krevetu i stisce me i grli. Ne zeli da odma idem poslije tog cina doma, hoce da ostanem. Gleda svako malo , smjeska se i sam mi daje puse. Sto da radim
2017 10 31
Koliko sam ja uspjela izvući iz ove priče , dakle ti dečka zavlačiš. Dopustila si mu da ti se približi čim je više moguće da se on zaljubi i zavoli a tebi ionako nije do njega,samo ga koristiš i manipuliraš njime jer si vidjela da to možeš. Ovakve pričice su neprimjerene za jednu ženu. Srami se :)
2017 10 31
Šta je psp?
2017 11 03
> Majalike: > Šta je psp? People serving people (akronim) 😊 😆
2017 11 03
Aaaaaa, jbt stara sam :'( ,:) :')
2017 11 03
> Majalike: > Aaaaaa, jbt stara sam :'( ,:) :') >:( x-) :')
2017 11 04
Play station portable :P
2017 11 09