Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ioffer iskustva

Zanima me vaše iskustvo,da li je netko naručio s te stranice?Kako je prošlo? 😊
2017 11 08
Ja sam narucivala, i braca isto, nisam bas bila zadovoljna kvalitetom iskreno, njih dvojica su bili ok zadovoljni, cijene su u svakom slucaju dosta jeftine ali valjda treba nabasat na nesto dobro
2017 11 09
Ajd i mene isto zanima?Kupis kopiju i sta onda,kako prode na carini?Za koliko dode?
2017 11 09
> Petrasonja: > Ajd i mene isto zanima?Kupis kopiju i sta onda,kako prode na carini?Za koliko dode? Hm reći ću ti privatno :)
2017 11 09
Ma nije sve kopija, mozes narucit i neke gluposti kao s ebaya, ili znam da je brat narucivao neku majicu s psom nekim sto nije kopija neke marke nego jednostvno fora majica koju nije nasao nigdje:)
2017 11 09
> mihica555: > Ma nije sve kopija, mozes narucit i neke gluposti kao s ebaya, ili znam da je brat narucivao neku majicu s psom nekim sto nije kopija neke marke nego jednostvno fora majica koju nije nasao nigdje:) Meni su stigle s ioffera adidasice na kojima su sva obiljezlja originala.Zato i pitam.
2017 11 09
> smokedeyes28: > > mihica555: > > Ma nije sve kopija, mozes narucit i neke gluposti kao s ebaya, ili znam da je brat narucivao neku majicu s psom nekim sto nije kopija neke marke nego jednostvno fora majica koju nije nasao nigdje:) > Meni su stigle s ioffera adidasice na kojima su sva obiljezlja originala.Zato i pitam. Ma i u Bosni npr.imas sva obiljezja originala,al kad malo bolje pogledas ili ako imas iste takve znas da to nije to... Ja npr.uvjek obucu kupim original,jer je udobna lagana i traje ako pazis na nju godinama...za drugo mi nije bitno... Npr.vidjela sam da Ugg ovdje cure prodaju s te stranice za 400kn,a tamo kostaju 200cca i jos se prave grbave nisu sigurne dali su original... Heloooo Ugg za 200kn,koje inace kostaju 2000... hov jes no😉 Prijo fala za inf 😘
2017 11 09
> Petrasonja: > > smokedeyes28: > > > mihica555: > > > Ma nije sve kopija, mozes narucit i neke gluposti kao s ebaya, ili znam da je brat narucivao neku majicu s psom nekim sto nije kopija neke marke nego jednostvno fora majica koju nije nasao nigdje:) > > Meni su stigle s ioffera adidasice na kojima su sva obiljezlja originala.Zato i pitam. > > Ma i u Bosni npr.imas sva obiljezja originala,al kad malo bolje pogledas ili ako imas iste takve znas da to nije to... > Ja npr.uvjek obucu kupim original,jer je udobna lagana i traje ako pazis na nju godinama...za drugo mi nije bitno... > Npr.vidjela sam da Ugg ovdje cure prodaju s te stranice za 400kn,a tamo kostaju 200cca i jos se prave grbave nisu sigurne dali su original... > Heloooo Ugg za 200kn,koje inace kostaju 2000... hov jes no😉 > Prijo fala za inf 😘 Ništa 😘
2017 11 09
> smokedeyes28: > > Petrasonja: > > Ajd i mene isto zanima?Kupis kopiju i sta onda,kako prode na carini?Za koliko dode? > Hm reći ću ti privatno :) Reci i meni haha Bojim se naručiti...
2017 12 15
Pa meni su došle fejk tenisice sa original etiketom,al u krivoj boji.Seller airjordan nula bodova,nije se više nikad javio,nema povrata novca ni ništa.Tako da ako zakamufliraju tenisice sa original etiketom i te kako može proći na carini.
2017 12 24
I ne preporučujem ti narucivanje preko ioffera jer je stranica puna muljatora.Dobro prouči od koga narucujes ali ni to ti nije 100% da će ti Stic baš ono kaj želiš.Ima i dobrih sellera ali ja ti mogu reć samo svoje loše iskustvo s te stranice.
2017 12 24
Pozz,jeli ko nedavno kupovao,iskustva molim :")
2018 10 29
Pozz i mene zanima je li tko barucivso u skorije vrijeme? Muci me carina zapravo i ako otkriju da si kupio fejk robu kakve su jazne
2018 11 14